хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Вони запаслися терпінням...

Люди, які майстерно володіють голкою та ниткою, здатні за допомогою цих простих на перший погляд інструментів творити справжні дива. Вони не тільки вишивають картини дивовижної краси, але також використовують це мистецтво для того, щоб прикрасити свій одяг. І, треба зауважити, що в деяких це виходить дуже круто. Акуратні стібки у поєднанні з цікавим сюжетом здатні перетворити звичайнісіньку білу футболку на справжній ексклюзив. Ми щиро захоплюємося такими талановитими людьми, які можуть просто вдома на дозвіллі творити подібну красу.

Штурмовик, вишитий у стилі Санта-Муерте, виглядає на білій футболці просто чудово

 




Вишивка – чудовий спосіб зробити свою джинсову куртку впізнаваною та стильною



Вишиті квіточки в задній кишені джинсів – модно, стильно, молодіжно

 

Раніше на цю футболку навряд чи хтось звернув би увагу. Але тепер, завдяки гарному та яскравому візерунку, її просто неможливо не помітити



Ходити зі справжнім кошеням у кишені сорочки не дуже зручно, але з вишитим – якраз 
 



“Люблю вишивати на кепках, а ця різнокольорова гусеничка – одна з моїх улюблених робіт” 
 



“Люблю білі кеди, але ще більше мені подобається, коли вони прикрашені якоюсь оригінальною вишивкою” 
 



“У майбутньому я планую прикрасити вишивкою весільні туфлі, а поки тренуюся на кедах” 
 



Вишита змійка на футболці. Виглядає водночас і акуратно, і яскраво 
 



Кущики суниць – ідеальний сюжет для декору літньої панамки



“На створення цієї вишивки мене надихнув серіал про піратів “Наш прапор означає смерть”. На даний момент це мій найамбіційніший проект, але на досягнутому я зупинятися не збираюся”



“Цю прикольну картинку на куртці я вишила ланцюговим стібком. Збираюся подарувати її своєму другові” 
 



“Вирішила надати індивідуальності своєму рюкзаку і вишила на ньому цю милу крихітну лисичку”



“Придумала схему і вишила джинсову куртку в подарунок другові байкеру, який якраз збирається в далеку подорож на мотоциклі” 
 



Ніжний монохромний сюжет ідеально підійшов до цієї тканинної сумки 
 
8

Коментарі

130.08.22, 09:58

    230.08.22, 10:23

    Котенок в кармане! Хочу!

      330.08.22, 13:17Відповідь на 2 від GalinaKiev

      Котенок в кармане! Хочу! так,класние кошенятко

        430.08.22, 13:17Відповідь на 1 від Стрийко Зеник

          530.08.22, 16:53

          Справжня краса, на відмінок від бавовняного светрика Сорочка з котиком дуже сподобалась

            630.08.22, 17:01Відповідь на 5 від otava

            Справжня краса, на відмінок від бавовняного светрика Сорочка з котиком дуже сподобаласьТак

              Гість: _Сонечко_

              730.08.22, 22:36

              соняшники

                Гість: _Сонечко_

                830.08.22, 22:38

                штурмовик на першому фото нагадав інопланетянина з фільму "Чужий"

                  931.08.22, 11:42

                  Жаль що картинки знову не відкриваються і не можу побачити красу