хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Неймовірні види змагань...


Змагання Volvo Ocean Race, Англія,
Кожні три роки моряки вирушають у подорож, повну випробувань. Вони мають подолати 39 тисяч морських миль під вітрилом за 39 тижнів. Volvo Ocean Race вважається одним із найнебезпечніших і найдорожчих змагань.




9

Коментарі

16.08.22, 09:22

. ужасно нравятся англичане!

    26.08.22, 10:04

    О! Мне понравилось состязания бега с женой.
    Обоим нужна хорошая физическая подготовка.
    Толстые там даже и не начинают включатся в данное действие.

      36.08.22, 10:27Відповідь на 1 від GalinaKiev

      . ужасно нравятся англичане!

        46.08.22, 10:28Відповідь на 2 від Hagal

        О! Мне понравилось состязания бега с женой.
        Обоим нужна хорошая физическая подготовка.
        Толстые там даже и не начинают включатся в данное действие.
        Мені теж

          Гість: _Сонечко_

          57.08.22, 08:25

          Про змагання під вітрилами я дивилася фільм. не пам'ятаю його назву. Потрібно було збудувати власну яхту і на ній переплисти океан. Головний герой яхту збудував, але вирушив у подорож останнім, тож вирішив надурити комісію - свої звіти надсилав начебто з різних місць і випередив гонку. А сам просто сховався і очікував коли можна буде повернутися назад... Фільм трагічний. З сумним фіналом. Всі пересування фіксувалися у бортовому журналі. Коли герой зрозумів, що правда неминуче випливе, він покінчив собою.... відправивши останнє повідомлення, що він усіх надурив...

          Швидкісні польоти у Фінляндіі - дивовижне явище. Бачила багато відео на цю тему. Чого тільки не вигадує людина, щоб підняти собі адреналін))
          Дякую за добірку!

            Гість: _Сонечко_

            67.08.22, 08:26

            ще мені подобаються змагання з віндсерфінгу) і просто серфінгу.

              77.08.22, 10:02

              Перегони на яхтай, регулярно девляся моя стихія

              А змагання жінка на чоловікові, бачу що жінкам сподобалися ці змагання
              више прочитавши коменти жінок, доречи жодного чоловічого комента так це підтвержує теорія, що жінкам подобається сідати нашию, осідлавши чоловіка штрикає шпорами і прикрикує нооооо ....., а потім чайною ложкою вийдають мозок чоло...
              наші красива половинка людства!!!! побережіть ший чоловікам

                87.08.22, 22:19

                  98.08.22, 01:47


                  Єдине нормальна забава - дружину нести