хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Не найприємніш факти...

Як ви розраховуєте вік своєї собаки в людських роках? Напевно просто множите на 7, а даремно. Цей міф зародився ще в XIII столітті, але ми до сих пір продовжуємо в нього вірити. На підставі цього прикладу вчені довели: люди охочіше вірять фейкам, які легко вкладаються в їх звичну картину світу, ніж новим фактам. Навіть якщо вони 100-відсотково доведені, але здаються неправдоподібними.

Ми простудіювали сотні досліджень, які підтверджують достовірність 22 не найприємніших фактів про людину і світ, який її оточує. І все одно в коал, що харчуються екскрементами, нам до сих пір не віриться.

  • На зубні щітки можуть потрапляти фекальні бактерії, якщо ви не закриваєте кришку унітазу, коли змиваєте воду.
  • Фекальні маси можуть проникати крізь 10 шарів не дуже якісного туалетного паперу.
  • У людського ембріона спочатку формується задній прохід, а потім вже рот, тому люди належать до групи вторинноротих.
  • Видавлювання прищів в області носа і носогубних складок може бути дуже небезпечним для здоров’я. Вчені називають цю зону трикутником смерті, оскільки вона безпосередньо пов’язується з мозком кровоносними судинами, по яких може швидко поширитися інфекція.

12

Коментарі

15.10.21, 10:05

    25.10.21, 10:13

    Никогда не понимала настойчивости альпинистов. Холод, ветер, недостаток кислорода, риск упасть в ущелье и как следствие ,- увечье или смерть.
    Может я не понимаю авантюризма?

      35.10.21, 10:30

        45.10.21, 11:11

        Ну... не факт. А якщо не пісяти у басейні?

        Про комах у каві хотілося б знати детальніше механізм... Комахи перебувають у цільному зерні, чи як?

          55.10.21, 11:18

            65.10.21, 11:20Відповідь на 2 від Hagal

            Никогда не понимала настойчивости альпинистов. Холод, ветер, недостаток кислорода, риск упасть в ущелье и как следствие ,- увечье или смерть.
            Может я не понимаю авантюризма?
            А свідомий суїцид? Спершу часто боляче, пізніше -- холодно і сиро. Тим не менш, люди йдуть на це у певних обставинах.
            Це не авантюризм. На прикладі скелелазання добре демонструється саме ПРИРОДА людини. Це та істота, що "чинить те, чого не втне жодна інша худобина" А. Сент-Екзюпері. Важко знайти влучні слова, щоб це пояснити.
            Якби не ця риса, люди б ніколи не відвоювали у саблезубого тигра його печеру, не освоїли би авіації, не добули б у шахті кілометрової глибини жодної вуглини, навіть роликові коньки б не освоїли. Бо то є все небезпечно.

              75.10.21, 12:13Відповідь на 6 від Lulu

              Никогда не понимала настойчивости альпинистов. Холод, ветер, недостаток кислорода, риск упасть в ущелье и как следствие ,- увечье или смерть.
              Может я не понимаю авантюризма?
              А свідомий суїцид? Спершу часто боляче, пізніше -- холодно і сиро. Тим не менш, люди йдуть на це у певних обставинах.
              Це не авантюризм. На прикладі скелелазання добре демонструється саме ПРИРОДА людини. Це та істота, що "чинить те, чого не втне жодна інша худобина" А. Сент-Екзюпері. Важко знайти влучні слова, щоб це пояснити.
              Якби не ця риса, люди б ніколи не відвоювали у саблезубого тигра його печеру, не освоїли би авіації, не добули б у шахті кілометрової глибини жодної вуглини, навіть роликові коньки б не освоїли. Бо то є все небезпечно.
              Я люблю риск, только обоснованный.

                85.10.21, 12:19Відповідь на 7 від Hagal

                Це не ризик. Вихід за межі. Ось найточніше, що можу зараз сказати.

                  95.10.21, 12:58Відповідь на 8 від Lulu

                  Це не ризик. Вихід за межі. Ось найточніше, що можу зараз сказати.Ок.

                    105.10.21, 13:32

                    -Вы к нам в басейн больше не приходите.
                    -Почему?
                    -Вы писяете в басейн.
                    -Так многие писяют в басейн
                    - Да. Но только Вы это делаете с 7-метровой вышки

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна