хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Цікаві знахідки...

Найбільш передові моделі геолокаторів дозволяють «заглянути» на кілька метрів під землю, навіть через щільний грунт, і побачити, що там заховано. Ех, шкода, що у вільний продаж такі штуки поки не надходять – скільки всього цікавого можна було б знайти з їх допомогою! Але і без передових технологій люди все ж примудряються робити відкриття, які розбурхують уяву. Причому нерідко на порожньому місці, що вражає ще більше!

“Знайшов 97-річний долар сьогодні”

Під час розкопок в храмі Джамбукесварар (Індія) був знайдений цей горщик з 505-ма золотими монетами. Археологи були в захваті від радості.


19

Коментарі

130.11.20, 09:28

    230.11.20, 09:44

    Мені воно прибутку не принесло))

      330.11.20, 09:50

        430.11.20, 09:52

        "Археологи були в захваті від радості" - Я теж радів би, Авжеж

          530.11.20, 09:57Відповідь на 4 від Геннадий М

          "Археологи були в захваті від радості" - Я теж радів би, Авжеж Професійні археологи не люблять золото, воно малоінформативне, клопотів з безпекою дуже багато, чорні копачі лазять потім по обєкту. Для публіки так, але не для науки

            630.11.20, 10:00Відповідь на 5 від NoTaRь

            "Археологи були в захваті від радості" - Я теж радів би, Авжеж Професійні археологи не люблять золото, воно малоінформативне, клопотів з безпекою дуже багато, чорні копачі лазять потім по обєкту. Для публіки так, але не для наукиЯ не археолог І не копач. Дуже радів би, якщо б знайшов золото на своєму горищі.

              730.11.20, 10:10Відповідь на 2 від NoTaRь

              Мені воно прибутку не принесло))Звичайна риболовля теж не приносить прибутку, але від цього бажаючих посидіти з вудкою не стає менше.

                830.11.20, 10:10

                  930.11.20, 10:14Відповідь на 6 від Геннадий М

                  "Археологи були в захваті від радості" - Я теж радів би, Авжеж Професійні археологи не люблять золото, воно малоінформативне, клопотів з безпекою дуже багато, чорні копачі лазять потім по обєкту. Для публіки так, але не для наукиЯ не археолог І не копач. Дуже радів би, якщо б знайшов золото на своєму горищі.Такі знахідки нещасливі часто, хай це і забобонами відгонить

                    1030.11.20, 11:13

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна