хочу сюда!
 

Інна

32 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 25-45 лет

Розмір дивує і бентежить...))

Все пізнається в порівняння, чи не так? Наприклад, в давнину світ для людей був наповнений величезними чудовиськами і маленькими феями. Правда ніхто їх особисто не бачив, а знаходили лише предмети, за якими і судили про їх існування і на основі яких складали безліч міфів і легенд. Сьогодні ми теж часто знаходимо такі предмети. Історій вигадувати не будемо, але давайте подивимося на них.

1. Ця крихітка – морська зірка, всього 5 міліметрів

2. Величезний ковш від найбільшого екскаватора в світі Big Muskie. Зараз зберігається в музеї штату Огайо. 


16

Комментарии

126.11.20, 18:46

  226.11.20, 19:20

   326.11.20, 20:08

   чи змогли б повноцінно жити такі жабки і гекончики в тераріумі? зовсім не прихильник утримування тварин поза межами їх природного існування, але погодьтесь, мікро тераріум з такими мікріками, це прикольно.

    426.11.20, 20:11Ответ на 3 от evgeniy_v

    чи змогли б повноцінно жити такі жабки і гекончики в тераріумі? зовсім не прихильник утримування тварин поза межами їх природного існування, але погодьтесь, мікро тераріум з такими мікріками, це прикольно.Тераріумні і акваріумні тварини практично виведені. Дикі звичайно, недовго живуть

     526.11.20, 20:17Ответ на 4 от NoTaRь

     чи змогли б повноцінно жити такі жабки і гекончики в тераріумі? зовсім не прихильник утримування тварин поза межами їх природного існування, але погодьтесь, мікро тераріум з такими мікріками, це прикольно.Тераріумні і акваріумні тварини практично виведені. Дикі звичайно, недовго живутьінколи навпаки. в тепличних умовах немає хижаків і інших природних факторів. багато диких в клітках живуть довше, хоч навряд чи повноцінно, ніж в природі. навіть домашні коти в яких є доступ до вулиці живуть менше ніж діванні подушки, які небо бачили тільки через москітну сітку

      626.11.20, 20:24Ответ на 5 от evgeniy_v

      чи змогли б повноцінно жити такі жабки і гекончики в тераріумі? зовсім не прихильник утримування тварин поза межами їх природного існування, але погодьтесь, мікро тераріум з такими мікріками, це прикольно.Тераріумні і акваріумні тварини практично виведені. Дикі звичайно, недовго живутьінколи навпаки. в тепличних умовах немає хижаків і інших природних факторів. багато диких в клітках живуть довше, хоч навряд чи повноцінно, ніж в природі. навіть домашні коти в яких є доступ до вулиці живуть менше ніж діванні подушки, які небо бачили тільки через москітну сіткуНу така жаба, це не котик, можливо що житиме довго, але переважно ні.

       726.11.20, 20:25Ответ на 6 от NoTaRь

       Плюс до того, невідомо як воно впливає на хозяїна. Може смердіти або виділяти якісь токсини

        826.11.20, 20:35Ответ на 7 от NoTaRь

        Плюс до того, невідомо як воно впливає на хозяїна. Може смердіти або виділяти якісь токсинитак воно ж дрібне, плюс закрите за склом. що воно там може засмердіти. ну хіба що якесь таке токсичне що ну на. я бачив по офісах в тераріумах кабанів з лікоть. сидять під лампою терпнуть. по років п'ятнадцять. черв'ячків їм носять. і повиростали, якщо вірити старожилам офісного планктону з децелків. ціла індустрія злочинна налагоджена з всяких мадагаскарів возять.

         926.11.20, 20:43

          1027.11.20, 06:18