хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Прості чудеса...

У будь-якому місті є такі закутки і таємні ходи, про які і влада не завжди знає. Зате про це куди краще можуть розповісти, а ще краще показати бездомні та інші мешканці вулиць. Кілька років навіть була мода на подібні тури, мовляв, чи не бажаєте побачити середину Лондона замість того, щоб витріщатися на усім відомі пам’ятки? Ну, а якщо особисто кудись рухатися лінь, ось вам фото таких чудес!

Скульптури зі скла Роба Малхолланда, які відображають навколишній ліс

  

19

Коментарі

11.11.20, 17:04

    21.11.20, 17:43

    А у мене картинки не додаються.

      31.11.20, 18:10

      Гінкго жахливо смердить

        41.11.20, 18:40Відповідь на 3 від NoTaRь

        Гінкго жахливо смердитьАле в косметиці використовується.

          51.11.20, 18:48

            61.11.20, 18:59

              71.11.20, 20:01Відповідь на 2 від БезЛица

              А у мене картинки не додаються.У мене теж, це було у чорновику.

                81.11.20, 20:03Відповідь на 3 від NoTaRь

                Гінкго жахливо смердитьНіколи про таке не чула. Дякую за інформацію.А чим саме смердить і що,саме дерево,фрукти, кора?

                  91.11.20, 20:25Відповідь на 8 від Голубка

                  Гінкго жахливо смердитьНіколи про таке не чула. Дякую за інформацію.А чим саме смердить і що,саме дерево,фрукти, кора?У гінкго є ягоди, вірніше це несправжні "ягоди", це не квіткова рослина. От вони і мають сильний різкий неприємний запах, не знаю навіть з чим порівняти
                  Таке як у бочку з гнилою капустою влито бочку сечі. Це коли дерево скидує листя, коли так гарно збоку. В Ужгороді багато великих гінкго, запах зявляється коли багато цих плодів опадає

                    102.11.20, 05:08

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна