хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Нема нам щастя - мусить бути чудо

..Нема нам щастя — мусить бути чудо.
Ще ми постанем зі своїх руїн .
Мене не можуть люди не почути —
душа в мені розгойдана як дзвін!

Скликаю вас. Над цим не владен ворог.
Почуйте слово з-під мого пера!
Простіть мені, що знову б'ю на сполох.
На Благовіст ще, люди, не пора.

Ліна Костенко


3

Коментарі

120.05.20, 14:57

Прекрасний вірш, проникливі слова! Такі поети виковують націю, нагадують про необхідність єдності. Вимальовують картину майбуття. Вірші Л.Костенко, Т.Шевченко, В.Стуса та других українських поетів потрібно вичитувати на кожному українському телеканалі замість недолугих просторікувань про " зелені рехформи". А що реформатори недолугі то приведу приклад їх тупості - ХОЧУТЬ розбавляти бензини БІОЕТАНОЛОМ, а попросту-спиртом!! Через місяць експлуатації двигуни вийдуть з ладу бо біоетанол пороз`їдає гумові прокладки та втулки.

    220.05.20, 19:36

    Уривок з поеми "Берестечко"

      320.05.20, 23:06Відповідь на 1 від Nikolka

      Прекрасний вірш, проникливі слова! Такі поети виковують націю, нагадують про необхідність єдності. Вимальовують картину майбуття. Вірші Л.Костенко, Т.Шевченко, В.Стуса та других українських поетів потрібно вичитувати на кожному українському телеканалі замість недолугих просторікувань про " зелені рехформи". А що реформатори недолугі то приведу приклад їх тупості - ХОЧУТЬ розбавляти бензини БІОЕТАНОЛОМ, а попросту-спиртом!! Через місяць експлуатації двигуни вийдуть з ладу бо біоетанол пороз`їдає гумові прокладки та втулки.На жаль, олігархи захопили всі наші телеканали.
      Тому не звучать там ні українські пісні, ні українська поезія.

        420.05.20, 23:13Відповідь на 2 від rutzit

        Уривок з поеми "Берестечко"Так!

          531.05.20, 18:22

            631.05.20, 20:49

            Мусить бути чудо...

              731.05.20, 23:42Відповідь на 6 від Голубка

              Мусить бути чудо...Так!