хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

А ви знали,що бджола бачить ауру людини?



Чи траплялось вам, проходячи по пасіці, несподівано бути атакованим бджолою, яка із усього маху, раптом різко встромляє жало? Причому, потрапляє вона точно в найболючіші точки, що аж до сліз.
Потім, коли біль проходить, зверніть увагу, що бджола потрапила, як раз туди, куди потрібно. В основному, це точки акупунктури на голові, рідше в інших частинах тіла.


8

Коментарі

123.04.20, 12:12

хотілося б побачити ту бджолу, яка про це розказала

    223.04.20, 12:24Відповідь на 1 від disu

    хотілося б побачити ту бджолу, яка про це розказалаа ваші вам не раз казали хіба? дивно...

      323.04.20, 12:44Відповідь на 2 від BESTIA555

      хотілося б побачити ту бджолу, яка про це розказалаа ваші вам не раз казали хіба? дивно...ніт всі 13 сімей мовчать на цю тему, як німі
      мо, хіба нам... німі попалися? а комусь-павєзло ніпадєцкі?

        423.04.20, 12:52

        Сумнівно
        Ніколи не помічав такого. Тим більше коло пасік, якщо вони не десь у лісі, працює багато електричних приладів, там напруга поля ого го, не якісь мікровольти від людини

          523.04.20, 13:45Відповідь на 1 від disu

          хотілося б побачити ту бджолу, яка про це розказала https://faina.pp.ua/2020/03/a-vy-znaly-shcho-bdzhola-bachyt-auru-liudyny/

            623.04.20, 13:47Відповідь на 4 від NoTaRь

            Сумнівно
            Ніколи не помічав такого. Тим більше коло пасік, якщо вони не десь у лісі, працює багато електричних приладів, там напруга поля ого го, не якісь мікровольти від людини
            А я задумалася на цю тему. Був випадок,коли ми з братовою ходили на пасіку купити мед.
            На неї налетіли бджоли і почали жалити у голову,а мене взагалі не помітили... Мене це дуже здивувало...

              723.04.20, 14:03Відповідь на 5 від Голубка

              хотілося б побачити ту бджолу, яка про це розказала https://faina.pp.ua/2020/03/a-vy-znaly-shcho-bdzhola-bachyt-auru-liudyny/дякую, Олічка

                823.04.20, 14:09Відповідь на 6 від Голубка

                Сумнівно
                Ніколи не помічав такого. Тим більше коло пасік, якщо вони не десь у лісі, працює багато електричних приладів, там напруга поля ого го, не якісь мікровольти від людини
                А я задумалася на цю тему. Був випадок,коли ми з братовою ходили на пасіку купити мед.
                На неї налетіли бджоли і почали жалити у голову,а мене взагалі не помітили... Мене це дуже здивувало...
                нічого дивного. вони реагують на аромат тіла. у нас, часом, скорочує собі шлях один алкашик-ніколи не пройде без укусів, часом жінки по мед приходять-хто хоч чимось пахне-привертає увагу бджіл. ще вони дуже дуже не люблять запах поту. короьше, дуже везе тим, у кого немає алергії на укуси.

                  923.04.20, 14:28Відповідь на 8 від disu

                  Сумнівно
                  Ніколи не помічав такого. Тим більше коло пасік, якщо вони не десь у лісі, працює багато електричних приладів, там напруга поля ого го, не якісь мікровольти від людини
                  А я задумалася на цю тему. Був випадок,коли ми з братовою ходили на пасіку купити мед.
                  На неї налетіли бджоли і почали жалити у голову,а мене взагалі не помітили... Мене це дуже здивувало...
                  нічого дивного. вони реагують на аромат тіла. у нас, часом, скорочує собі шлях один алкашик-ніколи не пройде без укусів, часом жінки по мед приходять-хто хоч чимось пахне-привертає увагу бджіл. ще вони дуже дуже не люблять запах поту. короьше, дуже везе тим, у кого немає алергії на укуси.
                  Твоя правда...

                    1023.04.20, 15:30Відповідь на 1 від disu

                    хотілося б побачити ту бджолу, яка про це розказалаhttp://os1.i.ua/3/1/15165925_feb9bbb7.jpg

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна