хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Я перестала розуміти...

   

Сай Твомбли відомі роботи:...look   omg  
omgЯ перестала розуміти, мої внуки малюють набагато цікавіше  і зрозуміліше...burumburum


12

Коментарі

анонім

113.12.19, 15:51

куда мир катится...

    213.12.19, 15:53

    Фесь мир сошёл с ума

      313.12.19, 16:05Відповідь на 1 від анонім

      куда мир катится...

        413.12.19, 16:05Відповідь на 2 від Адель*

        Фесь мир сошёл с умаСхоже на те...

          513.12.19, 16:12

          А те, що вартість виготовлення банкноти $100 баксів менше однієї гривні ні про що вам не каже?

            613.12.19, 16:45Відповідь на 5 від Дождь!

            А те, що вартість виготовлення банкноти $100 баксів менше однієї гривні ні про що вам не каже?

              713.12.19, 16:58

              Картини - це один із методів відмивання грошей. Часто продавець та покупець - одна і та сама людина. Світ стає дедалі прагматичніший, схеми заробляння грошей - химернішими, тому неочевидні речі, чудернацькі на перший погляд, можуть бути лише часткою чиєїсь схеми. Не варто закочувати очі "куди котиться цей світ" - може ви бачите лише верхівку айсбергу...

                813.12.19, 17:07Відповідь на 7 від Бес Понятия

                Все правильно! Треба вихваляти наших московських художників так щоб чужинці ридали.

                  913.12.19, 18:12Відповідь на 7 від Бес Понятия

                  Картини - це один із методів відмивання грошей. Часто продавець та покупець - одна і та сама людина. Світ стає дедалі прагматичніший, схеми заробляння грошей - химернішими, тому неочевидні речі, чудернацькі на перший погляд, можуть бути лише часткою чиєїсь схеми. Не варто закочувати очі "куди котиться цей світ" - може ви бачите лише верхівку айсбергу...Он як....Дякую

                    1013.12.19, 18:59Відповідь на 8 від Осман

                    Все правильно! Треба вихваляти наших московських художників так щоб чужинці ридали.Свого часу Микита Сергійович дуже влучно дав характеристику вашим московським художникам. Нагадаю : він констатував - "ПІДОРАСИ!!!"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна