хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Деградація особистості: як не опуститися на дно?




Деградація особистості: як не опуститися на дно? 

15

Коментарі

113.10.19, 23:44

В деяких країнах плямкання і облизування- правила хорошого тону. (Правда розвиненими їх не назвеш...)

    213.10.19, 23:58

    таки плюс!

      Гість: _ _vs __

      314.10.19, 00:16

      что значит, - хомо сапиенс
      вот он размышляет, в чём его предназначение .. " Ми приходимо в цей світ для того, щоб зробити щось хороше, прожити цікаве і чесне життя, принести користь соціуму. "

      " . Навряд чи Бог, Дарвін, Вищий Розум (хто у що вірує) створив людину .."
      и если отбросить теорию Дарвина, то вот Создатель , создал, хомо сапиенс(человек разумный), который имея в зародыше, лживую, подлую и т.п., сущность, умудрился прожить, интересную, честную жизнь .. да ещё и принести пользу социуму ..

      вот это завязка))

        Гість: _ _vs __

        414.10.19, 00:18Відповідь на 2 від Absender

        а вот насчёт тебя, Создатель, создавая, уже понимал что тебя не исправить)) что путь исправления, не для тебя)

          514.10.19, 00:25Відповідь на 4 від Гість: _ _vs __

          nа та нікажі заїбали ці паіганішти ріфмаплёт*кдожнік шо рісуєт дождь

            614.10.19, 00:39

            Васька и тут нас'ал.

              714.10.19, 04:55

              Захищайтесь. Самі керуйте власним життям. Я би ще такі пункти додала. Життя в когось під контролем, ігнорування власних бажань і думок заради бажань інших, навіть близьких, і знущання можуть довести до такого стану, що все інше перестане цікавити

                814.10.19, 07:45Відповідь на 7 від RedDina

                Захищайтесь. Самі керуйте власним життям. Я би ще такі пункти додала. Життя в когось під контролем, ігнорування власних бажань і думок заради бажань інших, навіть близьких, і знущання можуть довести до такого стану, що все інше перестане цікавити

                  914.10.19, 08:06

                    Гість: i_ua_

                    1014.10.19, 08:19Відповідь на 7 від RedDina

                    Захищайтесь. Самі керуйте власним життям. Я би ще такі пункти додала. Життя в когось під контролем, ігнорування власних бажань і думок заради бажань інших, навіть близьких, і знущання можуть довести до такого стану, що все інше перестане цікавитиДа

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна