хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Осіння музика

Дарує Осінь яскраві кольори -
в багряні шати дерева одяглися.
Лине мелодія тужлива із гори -
птахи в далекий вирій подалися.

Дивна Осінь - повна радості і суму.
Світ незбагненний, мов дивовижна казка.
То заплаче Осінь, то лагідно всміхнеться,
а з неба музика осіння тихо - тихо ллється


4

Коментарі

118.09.19, 07:24

    218.09.19, 23:55Відповідь на 1 від Mykolaj_58

    Дякую!
    Знаєте, Миколо, Весною мені здається, що найкраща пора року для мене -
    Весна.Та коли настає красне Літечко - я його люблю за ласкаве сонечко, за яскраві духм'яні квіти, за теплі грозові дощі.Та Літо швидко минає і повільно підкрадається Осінь.Дивно, але я люблю і золоту Осінь.
    Що я не люблю - це Зиму.Вона для мене так довго тягнеться.

      320.09.19, 10:56Відповідь на 2 від Dalia

      Відома фраза з фільму: "У природи немає поганої погоди " --
      це про мене...

      Незважаючи на те, що найбільш я полюбляю Літо -- пору купання і засмагання, пору безтурботності (згадуючи шкільні роки ); а зараз добавилось іще мандри рікою на надувній лодці, коли пливеш за течією, бачиш раніш незвідані місця, де люди живуть неначе в раю, то інколи і на берег приставати не хочеться...

      Осінь -- це як пора зрілості, пора стиглих фруктів, винограду і вина. Це пора розставання з Літом,а ще це пора Роздумів...

        420.09.19, 11:02Відповідь на 2 від Dalia

        Зима в наших широтах дійсно неприваблива...Але коли лежить його Величність Сніг -- то тоді нестримне бажання хутчій стати на Лижі. Пробіжки на лижах минулої Зими надали мені наснаги, а зустріч з місцевими КАЙТеристами зародила Мрію...(До речі, Зима для двох -- це пора пізнавання і найбільшого часу проведеного разом довгими зимними вечорами... )

          520.09.19, 11:08Відповідь на 2 від Dalia

          Весна -- це символ пробудження після зимової сплячки, кульмінацією пробудження є період початку льодоходу на річках; спостерігання цього явища дає якусь ні з чим не рівняну енергетику...
          А купання в талій воді дуже корисне !
          А вже потім пробуджується все живе -- дерева, кущі і трава...
          Пловертаються перелітні пташки...

            620.09.19, 21:38Відповідь на 5 від Mykolaj_58

            Ви так романтично описали кожну пору року, що мені вже й Зима сподобалась.

              720.09.19, 21:49Відповідь на 5 від Mykolaj_58

              Взагалі, мене пригнічує місяць Грудень, коли День зовсім коротенький.Сонечко тільки вигляне і швидко заходить.Лише з 23 грудня, коли День починає збільшуватись, відчувається приплив енергії.

                830.09.19, 20:46

                  92.10.19, 01:27Відповідь на 8 від Голубка