хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

У Казахстані є каміння-трованти, які розмножуються...


У Казахстані є каміння-трованти, які здатні розмножуватися і пересуватися. Таке чудо природи знайшли недалеко від Семея, в Прибалхаші і Мангистау. Вперше вони  були виявлені в Румунії. Французский учений Ришар Ліон впевнений , що це  є, кремнієва форма життя. Вони здатні дихати, розмножуватися і навіть рухатися. Виявляється , один вдих таких каменів триває… два тижні. Більше того у каменя  є пульс! Якщо такий камень посадити в огороді, то через кілька місяців він збільшиться в розмірах. Размножуются трованти брунькуванням . Всі живі камені мають однорідну форму і нагадують  клубені картоплі . Найбільшим каменем вважається камень діаметром 10 метрів.   Місцеві жителі давно запримітили, що  каміння залишають глибокі борозди. Вони буквально кочують з місця на місце. Агроном Ігор Бакаєв в інтервью місцевій газеті розповів , як одного разу приліг біля каменя відпочити, коли прокинувся, камінь відсунувся від нього на три метри, про що свідчила свіжа борозда, якою він рухався.

 



13

Коментарі

126.05.19, 20:31

Розрізаний камінь- це пьюра чилійська, асцидія , що живе на піску коло берега. Їстивна, високо ціниться в Південній Америці

    Гість: Nahibator

    226.05.19, 20:34

    Очень интересно!

      326.05.19, 20:35

      Ну а вище- це кремневі конкреції у вапняках
      Я сам у дитинстві вибирав їх, правда з піску, коли шукав відбитки древніх тварин поблизу Ужгорода

        426.05.19, 20:38

        Бог создал камни
        Камни создали людей

        истории из жизни камней

          526.05.19, 20:38Відповідь на 2 від Гість: Nahibator

          Очень интересно!

            626.05.19, 20:39Відповідь на 1 від NoTaRь

            Розрізаний камінь- це пьюра чилійська, асцидія , що живе на піску коло берега. Їстивна, високо ціниться в Південній АмериціВже декілька статей бачила, що то каміння...Дякую

              726.05.19, 20:40

              Ну а вище- це кремневі конкреції у вапняках
              Я сам у дитинстві вибирав їх, правда з піску, коли шукав відбитки древніх тварин поблизу Ужгорода
              ну и как, нашёл?!
              Я ж знав де шукати, просто перебравши розсипані кучі піску для будівництва

                826.05.19, 20:45

                Цікаво!

                  926.05.19, 20:53

                  нічого собі, а якщо і я хо такий?...

                    1026.05.19, 21:07

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна