хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Біля Ужгорода пройшло потужне ТОРНАДО ...

Біля Ужгорода пройшло потужне ТОРНАДО: знищено будинки, знищено електромережу  ...

5

Коментарі

111.03.19, 22:50

"Уряд Словаччини вже виділив на відновлення села матеріальну допомогу." - а що виділив Уряд України ?

    211.03.19, 22:52Відповідь на 1 від Вы не Я

    "Уряд Словаччини вже виділив на відновлення села матеріальну допомогу." - а що виділив Уряд України ?листья на деревья в марте.

      311.03.19, 22:55Відповідь на 1 від Вы не Я

      "Уряд Словаччини вже виділив на відновлення села матеріальну допомогу." - а що виділив Уряд України ?билборды с Порошенко

        Гість: гогінцоллєр

        411.03.19, 23:01Відповідь на 1 від Вы не Я

        "Уряд Словаччини вже виділив на відновлення села матеріальну допомогу." - а що виділив Уряд України ?слюну...від виділення уряду словатчини

          511.03.19, 23:06Відповідь на 1 від Вы не Я

          "Уряд Словаччини вже виділив на відновлення села матеріальну допомогу." - а що виділив Уряд України ?

            611.03.19, 23:08Відповідь на 3 від Поговорим

            "Уряд Словаччини вже виділив на відновлення села матеріальну допомогу." - а що виділив Уряд України ?билборды с Порошенко Какой официальный язык в Люксеннбурге\монако?

              711.03.19, 23:14Відповідь на 6 від Вы не Я

              "Уряд Словаччини вже виділив на відновлення села матеріальну допомогу." - а що виділив Уряд України ?билборды с Порошенко Какой официальный язык в Люксеннбурге\монако?ну можно Томос-тур организовать, свечки поставить, покаяться
              помогает

                анонім

                811.03.19, 23:27

                хтось накурився кізяків

                  911.03.19, 23:36Відповідь на 8 від анонім

                  хтось накурився кізяківЦе вочевидь, Поговорімка

                    1011.03.19, 23:37Відповідь на 3 від Поговорим

                    "Уряд Словаччини вже виділив на відновлення села матеріальну допомогу." - а що виділив Уряд України ?билборды с ПорошенкоКому що, а курці - просо .

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна