хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Чому російська Масляна не українське свято...

Чому російська Масляна не українське свято

Російська Масляна — це зовсім не те ж саме, що українська Масниця чи Колодій. Саме тому ми вирішили детальніше розповісти про те, що є запозиченим із сусідньої країни та нав’язаним у радянські часи, а що є невід’ємним українським святом.

Чому дехто може вирішити, що це одне і те ж саме свято? 

11

Коментарі

Гість: Nahibator

12.03.19, 10:07

    22.03.19, 10:14

    Взагалі-то це свято шанують всюди в Європі та інших країнах. Про це можна почитати, наприклад, тут https://hochu.ua/cat-prazdniki/article-48808-kak-prazdnuyut-maslenitsu-v-raznyih-stranah-mira/

      32.03.19, 10:14

      чому Колодій, у нас по-моєму Меланка, чи я помиляюсь?

        42.03.19, 10:21

        А какие отличия от польской маслениицы?
        В Польше есть тлустый чвертек. В переводе - жирный четверг. Пончики хавают. Отличие? Кардинальное! Ганьба! Они неправильно то делают!
        Надо вареники кушать. Кстати - в той же самой Польше есть тип вареников - творог с картошкой (брррр... Кошмар) - они называют их пирОги руские. Все попытки обьяснить им что такого блюда не существует - наталкиваются на недоумение и пожимание плечами.
        А еще у мусульман есть привычка барана жрать перед каждым праздником. В том числе и ПЕРЕД и ПОСЛЕ поста.
        А еще бой стенка на стенку эт ниразу не росийская традидия. Эт наши пращуры славили день равноденствия.
        И вообще - традиция масляноой - это просто традиция нажраться перед постом. Хоть варенников. Хоть блинов. Хоть барана. Я с удовольствием сожру и 1 и 2 и 3

          анонім

          52.03.19, 10:26

          Не пригадую у нас на заході такої хріні

            62.03.19, 10:54Відповідь на 1 від Гість: Nahibator

              72.03.19, 10:55Відповідь на 2 від Геннадий М

              Взагалі-то це свято шанують всюди в Європі та інших країнах. Про це можна почитати, наприклад, тут https://hochu.ua/cat-prazdniki/article-48808-kak-prazdnuyut-maslenitsu-v-raznyih-stranah-mira/
              Я знаю

                82.03.19, 10:59Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

                чому Колодій, у нас по-моєму Меланка, чи я помиляюсь?Перейди за посиланням, може я чогось не розумію...

                  92.03.19, 11:00Відповідь на 4 від ДедМазай

                  У кожної нації своя правда і свої звички...

                    102.03.19, 11:01Відповідь на 5 від анонім

                    Не пригадую у нас на заході такої хрініТак,у нас цього немає
                    Зате є на сході України

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна