хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Що можна змайструвати з пляшки...

10

Коментарі

127.11.18, 20:46

    227.11.18, 20:56Відповідь на 1 від Стрийко Зеник

      327.11.18, 21:11

      Ніколи не викидаю)

        Гість: Ihtalla

        427.11.18, 21:31

        ви тута %уйнею страдаєте. а мені парічка не дає смайлег *бйоцца в істєрікє*, смайлєг *дрігає капітцамє*

          527.11.18, 21:39Відповідь на 3 від Merovingian

          Ніколи не викидаю)у мене місця немає де їх тримати

            627.11.18, 21:40Відповідь на 4 від Гість: Ihtalla

            ви тута %уйнею страдаєте. а мені парічка не дає смайлег *бйоцца в істєрікє*, смайлєг *дрігає капітцамє*

              Гість: Ihtalla

              727.11.18, 21:45Відповідь на 6 від Голубка

              дєті, давайтє попросимо всі вмєстє :" раз. два. трі ПА-РІ-ЧЄ-Ч-КА дай єму " смайлег *хором просят*

                827.11.18, 21:45Відповідь на 5 від Голубка

                Ніколи не викидаю)у мене місця немає де їх триматиЯ у сусідки забираю)...Кожен день на роботу вирізаю судочок одноразовий, а то й два ...Мишоловки, теж одноразові на дачу ..Багато де їх можна використовувати)

                  927.11.18, 22:10Відповідь на 8 від Merovingian

                  Ніколи не викидаю)у мене місця немає де їх триматиЯ у сусідки забираю)...Кожен день на роботу вирізаю судочок одноразовий, а то й два ...Мишоловки, теж одноразові на дачу ..Багато де їх можна використовувати)мені б теж здалася мишоловка і щуроловка, деколи заскакують у житло

                    1027.11.18, 22:18Відповідь на 9 від Голубка

                    Ніколи не викидаю)у мене місця немає де їх триматиЯ у сусідки забираю)...Кожен день на роботу вирізаю судочок одноразовий, а то й два ...Мишоловки, теж одноразові на дачу ..Багато де їх можна використовувати)мені б теж здалася мишоловка і щуроловка, деколи заскакують у житлоhttp://tvarynka.in.ua/misholovka-svoyimi-rukami-instruktsiya-z-vigotovlennya.html
                    http://majster-klas.pp.ua/280-samorobna-misholovka-z-plastikovoyi-plyashki.html
                    ..Способів багато.. А от з щурами лише кицька допоможе...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна