хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Дивовижний В"єтнам...



Невелика держава, розташована на сході півострова Індокитай, простягнулася на 3260 км уздовж узбережжя Тихого океану. До складу країни входить велика кількість архіпелагів і маленьких островів, не всі з яких мають навіть назву через свої малі  розміри. Найцікавіші - Фукуока, Намзу, Кондао, Катба, Біньба і Лісон. Велику частину території В'єтнаму займають гори, в тіні яких ховаються красиві озера, річки, водоспади і затоки. Найбільш примітна бухта Халонг. Вона часто виявляється на листівках і навіть входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Головними річками В'єтнаму є Хонгха і Меконг. Дельта останньої стала рисової житницею країни. Окремо варто згадати про піщані пляжі, які  зумтрічають відпочиваючих з усього світу. 


15

Коментарі

126.11.18, 21:02

америкашки надолго запомнят войну во Вьетнаме)Как и мы Афган, Египет, Мозамбик, Никарагуа

    226.11.18, 21:03

      326.11.18, 21:30Відповідь на 2 від Тарас Музичук

      дякую

        426.11.18, 22:59

          526.11.18, 23:29

          америкашки надолго запомнят войну во Вьетнаме)пардон профессор, а за что воевали американцы в этой маленькой стране?

            627.11.18, 09:19

              727.11.18, 13:42

              америкашки надолго запомнят войну во Вьетнаме)пардон профессор, а за что воевали американцы в этой маленькой стране?продолжай , я тебя внимательно)я твою версию хотел услышать!

                827.11.18, 14:13

                  927.11.18, 20:10

                  от зразу взяв і нагадив _vs __ своїм комментом №1

                  Звісно, що в кожній країні є красиві місця,
                  є вони і у В`єтнамі...

                    1027.11.18, 20:46

                    америкашки надолго запомнят войну во Вьетнаме)пардон профессор, а за что воевали американцы в этой маленькой стране?продолжай , я тебя внимательно)я твою версию хотел услышать!а у меня не было версий
                    я намекал на последствия

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна