хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Це один з найвідоміших міфів про здоров'я ...


Це один з найвідоміших міфів про здоров'я

Походження цього міфу не дуже зрозуміло, але, якщо ви почули його від лікаря, члена сім'ї або вчителя, ви, ймовірно, вирішили, що це правда.

Насправді немає необхідності випивати дев'ять склянок води щодня. Ваш організм отримає необхідну кількість вологи з інших рідин і їжі. Краще пити нормальну кількість води і помірно балувати себе іншими, менш здоровими, напоями (наприклад, солодкими).

Найважливіше - пам'ятати, що вашому організму необхідно підтримувати баланс, оскільки рідина постійно приходить і йде. Необхідна кількість вологи залежить від конкретної людини, тому що існують такі чинники як вік, стан здоров'я та рівень активності, їх теж треба враховувати.

10

Коментарі

112.10.18, 17:02

І хто ж це спростовує міф? Корпорація Кока-кола? Ще й спростовує так суперечливо...

Походження "міфу" більш ніж прозоре - людський організм на 70+ відсотків складений з води, яка і забезпечує метаболізм. І саме воду в чистому вигляді треба додавати постійно в організм на компенсацію тій, що з нього виводиться. Борщ, кисіль і вже тим більше солодкі напої в пластикових пляшках - то вже не зовсім та вода. Вона не розчинить того, що треба, бо вже сама є розчином. Для кращого здоров'я треба саме чисту природну воду. Питання норми - то і справді окреме питання, і дуже індивідуальне. Але вода повинна бути.

    Гість: NoTaРь

    212.10.18, 17:17

    В тропічному кліматі денна норма складає 7-10 л.

      312.10.18, 17:20Відповідь на 1 від Lulu

      І хто ж це спростовує міф? Корпорація Кока-кола? Ще й спростовує так суперечливо...

      Походження "міфу" більш ніж прозоре - людський організм на 70+ відсотків складений з води, яка і забезпечує метаболізм. І саме воду в чистому вигляді треба додавати постійно в організм на компенсацію тій, що з нього виводиться. Борщ, кисіль і вже тим більше солодкі напої в пластикових пляшках - то вже не зовсім та вода. Вона не розчинить того, що треба, бо вже сама є розчином. Для кращого здоров'я треба саме чисту природну воду. Питання норми - то і справді окреме питання, і дуже індивідуальне. Але вода повинна бути.
      Безперечно

        412.10.18, 17:20

        и тем не менее 2 -3 литра (в зависимости от температуры за бортом) просто необходимо поглощать в день! у меня это легко, так всегда на обед первое, чай пью пол_литрами а пиво и сидр литрами...
        многие же сухомятчики кофейные, и им явно воды на сутки не хватает...
        так

          512.10.18, 17:21Відповідь на 2 від Гість: NoTaРь

          В тропічному кліматі денна норма складає 7-10 л.*loОгоооо, мені проблемно 1.5 літра випити за день.

            Гість: Nahibator

            612.10.18, 17:39

              Гість: NoTaРь

              712.10.18, 17:48Відповідь на 5 від Голубка

              В тропічному кліматі денна норма складає 7-10 л.*loОгоооо, мені проблемно 1.5 літра випити за день.Менше ніяк не можна, будуть проблеми з нирками

                812.10.18, 18:44Відповідь на 7 від Гість: NoTaРь

                В тропічному кліматі денна норма складає 7-10 л.*loОгоооо, мені проблемно 1.5 літра випити за день.Менше ніяк не можна, будуть проблеми з нирками

                  912.10.18, 20:05

                    1012.10.18, 20:30

                    " Необхідна кількість вологи залежить від конкретної людини" це точно. Добавлю, і від погоди теж.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна