хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Колоритне польське село ...



Колоритне польське село, де усі будинки покриті красивими розписами...Якось у маленькому польському селі Залип’я хтось намалював квітку на стелі для того, щоб приховати слід кіптяви, який з’явився через грубку. Вентиляція тоді була погана, і плями від кіптяви були звичним явищем майже у всіх будинках. Поступово люди почали брати приклад з “художника-винахідника”. Будники один за одним почали покриватися барвистими малюнками.



17

Коментарі

анонім

130.07.18, 09:15

Не интересно, надо российские опубликовать там хоть есть с чего поржать

    230.07.18, 09:15

    я думав, шо тіко на волині вікооні рами красять у синій колір

      330.07.18, 09:18

      Вот эта красатища

        430.07.18, 10:16

          530.07.18, 10:19Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

          я думав, шо тіко на волині вікооні рами красять у синій колірОй, точно, я вперше побачила сині рами у своєї свекрухи, вона родом з Волині, але проживши багато років на Сході все одно фарбувала по-свойому. Мені це було так дивно, бо у нас завжди рами красять у білий, а те, що навколо рам і ставні в темно-зелений

            630.07.18, 10:20Відповідь на 5 від Каре

            я думав, шо тіко на волині вікооні рами красять у синій колірОй, точно, я вперше побачила сині рами у своєї свекрухи, вона родом з Волині, але проживши багато років на Сході все одно фарбувала по-свойому. Мені це було так дивно, бо у нас завжди рами красять у білий, а те, що навколо рам і ставні в темно-зелений молдавани

              730.07.18, 10:51

              В Киевской области, даже ближе к Полтавской, тоже хватает синих рам. Правда, там и людей родом с Волыни есть немного

                830.07.18, 11:10Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

                я думав, шо тіко на волині вікооні рами красять у синій коліртам ще й їбуть

                  930.07.18, 11:36

                    1030.07.18, 12:30

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна