хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Вибачте...)))




А ви млинців напекли? Люблю зі сметаною, сиром, з медом теж, але найчастіше роблю з повидлом, чи варенням...А от з червоною ікрою не куштувала...burumburum smutili Це свято не святкую, але млинці печу, бо люблю, а ще для мене це означає підготовка до початку посту... Цей тиждень ще їдять сметану, масло, молоко, а з 19 лютого починається Великий піст...




92%, 11 голосів

8%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
7

Коментарі

112.02.18, 13:22

    212.02.18, 13:24Відповідь на 1 від Gollka

    теж люблю

      312.02.18, 13:27Відповідь на 2 від Голубка

      теж люблюу нас це *свято* зроду віку ніхто не святкува, шоб ти провалилась в Задорожнтьому карєрі

        412.02.18, 13:33

        люблю блинчики, но еще не пекла, все доцю не могу уговорить на покушать блинов, а сама себе как-то не охота их жарить. С Масленицей тебя, всего хорошего и медового

          512.02.18, 13:33Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

          теж люблюу нас це *свято* зроду віку ніхто не святкува, шоб ти провалилась в Задорожнтьому карєрія знаю, що млинці печуть...,що у цьому поганого...Вибач,якщо так...
          А я глянула, що у фейсбуці всі вітають один другого з млинцями, то ж вирішила й вас порадувати.
          Як виявилося- не треба було...

            612.02.18, 13:34Відповідь на 4 від Кат*Ери*На

            люблю блинчики, но еще не пекла, все доцю не могу уговорить на покушать блинов, а сама себе как-то не охота их жарить. С Масленицей тебя, всего хорошего и медовогоДякую

              712.02.18, 13:35Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

              теж люблюу нас це *свято* зроду віку ніхто не святкува, шоб ти провалилась в Задорожнтьому карєріДля мене це означає початок посту..., чи ти не постиш?

                812.02.18, 13:36Відповідь на 5 від Голубка

                теж люблюу нас це *свято* зроду віку ніхто не святкува, шоб ти провалилась в Задорожнтьому карєрія знаю, що млинці печуть...,що у цьому поганого...Вибач,якщо так...
                А я глянула, що у фейсбуці всі вітають один другого з млинцями, то ж вирішила й вас порадувати.
                Як виявилося- не треба було...
                от піди сусіда шо мешкає зліва і справа своєї оселі привітай, і ти почуєш всю правду, а фейзбук то для дрочерів інтернетних таких як ти і Я

                  Гість: ОльгаДем77

                  912.02.18, 13:36

                  люблю млинці з варенням

                    1012.02.18, 13:36Відповідь на 7 від Голубка

                    теж люблюу нас це *свято* зроду віку ніхто не святкува, шоб ти провалилась в Задорожнтьому карєріДля мене це означає початок посту..., чи ти не постиш?я красівий і кожа як у Бога.....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна