хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Не уявляю, як можна так жити ...



Не уявляю, як можна жити в кліматичних умовах, коли мороз досягає -45-60 ? У нас вчора і сьогодні від -10 до -15 було, сьогодні -9 і то я нагрітися не можу, та й надвір виходити не хочеться, бо сильний вітер... Мабуть я "теплична рослина", бо ж люди якось витримують...smutili

36%, 5 голосів

43%, 6 голосів

21%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
7

Коментарі

116.01.18, 20:46

десь у Росії перше казали було -65

    Гість: O-leg-O*

    216.01.18, 20:47

    Їхні 40 при малій вологості, переносяться як наші - 5. А наші -5 при відносно високій вологості, переносяться як їхні сорок. Чому в айфонах і пишуть що температура - 1 наприклад , а нижче пишуть , що відчувається "-5". Там де великі мрози, там низька вологість. Бо вимерзло би все нахер .

      316.01.18, 21:16Відповідь на 1 від M1SHANYA

      десь у Росії перше казали було -65бррррр....

        416.01.18, 21:17Відповідь на 2 від Гість: O-leg-O*

        Їхні 40 при малій вологості, переносяться як наші - 5. А наші -5 при відносно високій вологості, переносяться як їхні сорок. Чому в айфонах і пишуть що температура - 1 наприклад , а нижче пишуть , що відчувається "-5". Там де великі мрози, там низька вологість. Бо вимерзло би все нахер .тепер ясно, чому я не хочу виходити з хати

          516.01.18, 21:19Відповідь на 2 від Гість: O-leg-O*

          Їхні 40 при малій вологості, переносяться як наші - 5. А наші -5 при відносно високій вологості, переносяться як їхні сорок. Чому в айфонах і пишуть що температура - 1 наприклад , а нижче пишуть , що відчувається "-5". Там де великі мрози, там низька вологість. Бо вимерзло би все нахер . Підтверджую! Саме так воно і є!

            Гість: O-leg-O*

            616.01.18, 21:21Відповідь на 4 від Голубка

            Їхні 40 при малій вологості, переносяться як наші - 5. А наші -5 при відносно високій вологості, переносяться як їхні сорок. Чому в айфонах і пишуть що температура - 1 наприклад , а нижче пишуть , що відчувається "-5". Там де великі мрози, там низька вологість. Бо вимерзло би все нахер .тепер ясно, чому я не хочу виходити з хатидочекайся 19 го ы одразу купацця

              Гість: O-leg-O*

              716.01.18, 21:23Відповідь на 4 від Голубка

              Їхні 40 при малій вологості, переносяться як наші - 5. А наші -5 при відносно високій вологості, переносяться як їхні сорок. Чому в айфонах і пишуть що температура - 1 наприклад , а нижче пишуть , що відчувається "-5". Там де великі мрози, там низька вологість. Бо вимерзло би все нахер .тепер ясно, чому я не хочу виходити з хатиось зараз написано - 6, а внизу (выдчуваэться - 17)

                816.01.18, 21:31Відповідь на 7 від Гість: O-leg-O*

                Їхні 40 при малій вологості, переносяться як наші - 5. А наші -5 при відносно високій вологості, переносяться як їхні сорок. Чому в айфонах і пишуть що температура - 1 наприклад , а нижче пишуть , що відчувається "-5". Там де великі мрози, там низька вологість. Бо вимерзло би все нахер .тепер ясно, чому я не хочу виходити з хатиось зараз написано - 6, а внизу (выдчуваэться - 17)У нас зараз -9, а відчуваю всі -20

                  Гість: O-leg-O*

                  916.01.18, 21:33Відповідь на 8 від Голубка

                  Їхні 40 при малій вологості, переносяться як наші - 5. А наші -5 при відносно високій вологості, переносяться як їхні сорок. Чому в айфонах і пишуть що температура - 1 наприклад , а нижче пишуть , що відчувається "-5". Там де великі мрози, там низька вологість. Бо вимерзло би все нахер .тепер ясно, чому я не хочу виходити з хатиось зараз написано - 6, а внизу (выдчуваэться - 17)У нас зараз -9, а відчуваю всі -20ото ж . Завтра вже має попустити і ввалити снігу

                    1016.01.18, 21:49

                    Вот-вот. Ждать еще пять месяцев до нормального тепла- это издевательство! Сил терпеть уже нет!
                    С этим нужно что-то делать. Вариантов ровно два.
                    1. Срочно переместить сюда лето. Не знаю как, но очень срочно.
                    2. Немедленно переместиться в лето собственной тушкой, или чучелом, или еще как.
                    Реально, на улицу больно смотреть, там однозначная Сибирь. Какая сволочь хотела зимы и снега?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна