хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Зі Старим Новим роком!




14

Коментарі

Гість: Nahibator

113.01.18, 19:48

Вітаю зі святом!

    Гість: R@mStein

    213.01.18, 20:45

    Кажуть наш календар від рождества Христово, який народився 7 числа, це один новий рік, потім Новий рік по Юлианському та Грегоріанському летоисчислению, єто уже три, што-то маловато, нам ещё хотя-бы штучек 9, чтобы праздновать каждый месяц, а што, вот в некоторых странах не_стисняются праздновать Новый Рык посеред літа, а ми що хуже них?

      313.01.18, 21:24Відповідь на 1 від Гість: Nahibator

      Вітаю зі святом!Дякую,вхаємно*el ka*

        413.01.18, 21:25Відповідь на 2 від Гість: R@mStein

        Кажуть наш календар від рождества Христово, який народився 7 числа, це один новий рік, потім Новий рік по Юлианському та Грегоріанському летоисчислению, єто уже три, што-то маловато, нам ещё хотя-бы штучек 9, чтобы праздновать каждый месяц, а што, вот в некоторых странах не_стисняются праздновать Новый Рык посеред літа, а ми що хуже них?І то правда, ми не хуже

          Гість: R@mStein

          513.01.18, 21:51Відповідь на 4 від Голубка

          Кажуть наш календар від рождества Христово, який народився 7 числа, це один новий рік, потім Новий рік по Юлианському та Грегоріанському летоисчислению, єто уже три, што-то маловато, нам ещё хотя-бы штучек 9, чтобы праздновать каждый месяц, а што, вот в некоторых странах не_стисняются праздновать Новый Рык посеред літа, а ми що хуже них?І то правда, ми не хужеЧем-то напомнило анекдот:
          Приходит Ленин к власти и говорит:
          -Мужики, я сокращу рабочий день до 12 часов.
          Все кричат: - УРА, УРА.
          Проходит время. Ленин опять выступает перед народом.
          -Мужики, я сокращу рабочую неделю до 5 дней, вы не будете работать в субботу.
          Все кричат: - УРА,УРА.
          Ленин подумал и говори:
          -Вот смотрю я на вас мужики и вижу, ни_хrена вы работать не хотите!

            613.01.18, 22:05

            Зі святом!

              713.01.18, 22:07

              Вітаю!

                813.01.18, 23:07

                Щедрого доброго вечора й гарного Нового 2018 року ПЕРЕМОГИ козацької УКРАЇНИ й синеокого русого Христа Бога ! Єднаймося ! Борімося й молімося проти антихриста Путіна та інших потвор зла ! Слава УКРАІНІ*p odarok*

                  Гість: Каsсандра

                  914.01.18, 15:36

                  З Новим Роком! З Новим Щастям! Усім людям бажаю міцного здоров'я!

                    1014.01.18, 16:29

                    С праздником!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна