хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Про важку музику...



Про важку музику...
Скільки уваги приділяють важкій музиці — вчені ламають голови над різноманітними дослідженнями, а фанати стають від неї просто залежними.


6

Коментарі

14.01.18, 14:06

Рок-музика" заспокоює роздратування"... Роздратування людини заспокоює лише та музика, яка цій людині подобається! Якщо людина любить усілякі опери та симфонії, то її рок навряд-чи заспокоїть!

    24.01.18, 14:06

      44.01.18, 14:08Відповідь на 1 від Андрій1961

      Рок-музика" заспокоює роздратування"... Роздратування людини заспокоює лише та музика, яка цій людині подобається! Якщо людина любить усілякі опери та симфонії, то її рок навряд-чи заспокоїть!теж так думаю, більше того,якщо хтось терпіти не може класичну музику чи тяжкий рок- то це буде дратувати дуже сильно...По собі знаю..

        54.01.18, 14:08Відповідь на 1 від Андрій1961

        Рок-музика" заспокоює роздратування"... Роздратування людини заспокоює лише та музика, яка цій людині подобається! Якщо людина любить усілякі опери та симфонії, то її рок навряд-чи заспокоїть!
        Вероятно все зависит от природы "роздратування" и особенностей характера.
        Лично меня может успокоить как рок, так и... например блюз.

          64.01.18, 14:08Відповідь на 3 від ahead

            74.01.18, 14:09Відповідь на 3 від ahead

            https://prikol.i.ua/view/942628/

              84.01.18, 14:21Відповідь на 4 від Голубка

              Рок-музика" заспокоює роздратування"... Роздратування людини заспокоює лише та музика, яка цій людині подобається! Якщо людина любить усілякі опери та симфонії, то її рок навряд-чи заспокоїть!теж так думаю, більше того,якщо хтось терпіти не може класичну музику чи тяжкий рок- то це буде дратувати дуже сильно...По собі знаю..Згоден 100%, бо я якраз з тих людей, що класичну музику терпіти не можуть!

                94.01.18, 14:23Відповідь на 5 від DrEgor

                Рок-музика" заспокоює роздратування"... Роздратування людини заспокоює лише та музика, яка цій людині подобається! Якщо людина любить усілякі опери та симфонії, то її рок навряд-чи заспокоїть!Вероятно все зависит от природы "роздратування" и особенностей характера.
                Лично меня может успокоить как рок, так и... например блюз.
                Да и меня тоже... Просто если я, например, не люблю классику, то она меня будет только раздражать, но никак не успокаивать!

                  104.01.18, 14:40Відповідь на 9 від Андрій1961

                  Рок-музика" заспокоює роздратування"... Роздратування людини заспокоює лише та музика, яка цій людині подобається! Якщо людина любить усілякі опери та симфонії, то її рок навряд-чи заспокоїть!Вероятно все зависит от природы "роздратування" и особенностей характера.
                  Лично меня может успокоить как рок, так и... например блюз.
                  Да и меня тоже... Просто если я, например, не люблю классику, то она меня будет только раздражать, но никак не успокаивать!
                  "классика" очень ёмкое слово лучше привести как пример "рЭп" или звуки перфоратора

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    попередня
                    наступна