хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Із зубів роблять прикраси...




Із зубів роблять прикраси...
Цікаво, що робить Зубна фея з усіма зубами, які вона збирає? Може перетворює зуби у мистецькі твори і продає їх на аукціонах? Жарти жартами, але насправді є люди, які зі своїх корінних або передніх зубів роблять чудернацькі прикраси. Навіть актриса Скарлетт Йохансон замовила золоте намисто з одним із її власних зубів мудрості і подарувала своєму колишньому чоловікові Райану Рейнольдсу.

burumburumЯ б таке не носила...nini
3

Коментарі

Гість: InnaFL

130.10.17, 08:20

    230.10.17, 08:55Відповідь на 1 від Гість: InnaFL

    це точно...

      330.10.17, 09:54

      Креативно, але... не більше того! Якби я носив прикраси, я б таке не носив! А що далі? Вирізаний апендицит на шию чіплятимемо?

        430.10.17, 11:25

        блин, какая своевременная заметка....., неделю зубами маялся, морда распухла как, гарбузяка, слава Богу нашелся дядько который выдернул мне украшение, сейчас полощу рот и мечтаю еще сходить выдернуть одно такое украшение!

          530.10.17, 11:30Відповідь на 3 від Андрій1961

          Креативно, але... не більше того! Якби я носив прикраси, я б таке не носив! А що далі? Вирізаний апендицит на шию чіплятимемо?і не говори...

            630.10.17, 11:31Відповідь на 4 від blac bird

            блин, какая своевременная заметка....., неделю зубами маялся, морда распухла как, гарбузяка, слава Богу нашелся дядько который выдернул мне украшение, сейчас полощу рот и мечтаю еще сходить выдернуть одно такое украшение!буває...

              730.10.17, 14:12

              СССсспасибо. Прорыгалась