хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Про сало..)))



В Україні сало, як правило, солили в бочках або зберігали топленим в горщиках, використовуючи для приготування супів, каш, млинців. Використовували його і для консервації м’яса, при заготівлі шпинату тощо. Велику популярність сало отримало через те, що його можна довго зберігати, попередньо засоливши. І хоча для більшості народів світу традиційним є вживання сала у перетопленому вигляді – як смалець чи шкварки – українці полюбляють їсти його великими шматками разом з хлібом .Про шкоду і користь сала для здоров’я можна сперечатися нескінченно. Свинячий жир вважається важкою для перетравлювання їжею і його вживання пов’язували з розвитком атеросклерозу. Однак нещодавно для любителів сала з’явилися хороші новини. У ньому знайшли вітаміни А, Е і Д, а головне, арахідонову кислоту. Ця поліненасичена жирна кислота допомагає правильно працювати мозку і серцю, так що споживання сала в обмежених кількостях (25-30 г на день) вважається навіть корисним для здоров’я.
7

Коментарі

Гість: Мартышка Чита

118.08.17, 11:27

В мене аж слинка потекла

    218.08.17, 11:30Відповідь на 1 від Гість: Мартышка Чита

    В мене аж слинка потеклато не слинка, то смалець.....

      Гість: Мартышка Чита

      318.08.17, 11:31Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

      В мене аж слинка потеклато не слинка, то смалець.....та я ще нічого не їла, лишень подивилася на фото

        418.08.17, 11:32Відповідь на 3 від Гість: Мартышка Чита

        В мене аж слинка потеклато не слинка, то смалець.....та я ще нічого не їла, лишень подивилася на фотоїсти то свиняча справа, а от випити, то діло благородне....

          518.08.17, 11:34

          "нещодавно "про пользу --это несколько десятилетий)))
          Поеду завтра на рынок!

            Гість: Мартышка Чита

            618.08.17, 11:34Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

            В мене аж слинка потеклато не слинка, то смалець.....та я ще нічого не їла, лишень подивилася на фотоїсти то свиняча справа, а от випити, то діло благородне....а закусити?

              718.08.17, 11:38Відповідь на 1 від Гість: Мартышка Чита

              В мене аж слинка потеклая люблю морожене з часничком і перцем

                818.08.17, 11:39Відповідь на 5 від Cosmopolit

                "нещодавно "про пользу --это несколько десятилетий)))
                Поеду завтра на рынок!

                  Гість: Мартышка Чита

                  918.08.17, 11:39Відповідь на 7 від Голубка

                  В мене аж слинка потеклая люблю морожене з часничком і перцемі я, з чорним хлібчиком

                    1018.08.17, 11:50

                    І сало люблю, і смалець, і вишкварки...!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна