хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Це оптимальний варіант...)))




Кожен вечір напишіть шість найбільш важливий речей, які ви повинні зробити завтра. Тоді коли ви спите, ваша підсвідомість буде працювати над кращими рішеннями ваших завдань. Наступний день пройде більш гладко.
Метод Т. Хопкінса
8

Коментарі

112.07.17, 15:11

Сьогодні ж спробую, хоча важливих речей значно більше

    212.07.17, 15:13Відповідь на 1 від Ник210

    Сьогодні ж спробую, хоча важливих речей значно більшесекс утрьох, так, рекомендую, спробуйтє

      312.07.17, 15:15Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

      Сьогодні ж спробую, хоча важливих речей значно більшесекс утрьох, так, рекомендую, спробуйтєПробували, не вставляєт, не люблю стояти в черзі

        412.07.17, 15:18Відповідь на 3 від Ник210

        Сьогодні ж спробую, хоча важливих речей значно більшесекс утрьох, так, рекомендую, спробуйтєПробували, не вставляєт, не люблю стояти в черзізайми активну позицію, а нечикай манни небесної....

          512.07.17, 15:20Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

          Сьогодні ж спробую, хоча важливих речей значно більшесекс утрьох, так, рекомендую, спробуйтєПробували, не вставляєт, не люблю стояти в черзізайми активну позицію, а нечикай манни небесної....Я вже у тому віці, коли актив провоцируєт остеохондроз

            612.07.17, 15:25Відповідь на 5 від Ник210

            Сьогодні ж спробую, хоча важливих речей значно більшесекс утрьох, так, рекомендую, спробуйтєПробували, не вставляєт, не люблю стояти в черзізайми активну позицію, а нечикай манни небесної....Я вже у тому віці, коли актив провоцируєт остеохондроз шош ти так себе хорониш, я бачу у вас потенціалу ще на футбольну команду

              712.07.17, 15:28Відповідь на 6 від НеЖриМоэСало5

              Сьогодні ж спробую, хоча важливих речей значно більшесекс утрьох, так, рекомендую, спробуйтєПробували, не вставляєт, не люблю стояти в черзізайми активну позицію, а нечикай манни небесної....Я вже у тому віці, коли актив провоцируєт остеохондроз шош ти так себе хорониш, я бачу у вас потенціалу ще на футбольну командуПотенціал закінчився на одному футболісті. А ти таки маніяк, знаєш всі факти мого життя

                812.07.17, 15:29Відповідь на 7 від Ник210

                Сьогодні ж спробую, хоча важливих речей значно більшесекс утрьох, так, рекомендую, спробуйтєПробували, не вставляєт, не люблю стояти в черзізайми активну позицію, а нечикай манни небесної....Я вже у тому віці, коли актив провоцируєт остеохондроз шош ти так себе хорониш, я бачу у вас потенціалу ще на футбольну командуПотенціал закінчився на одному футболісті. А ти таки маніяк, знаєш всі факти мого життяні, ти шо, то випадковість

                  912.07.17, 15:30Відповідь на 8 від НеЖриМоэСало5

                  Сьогодні ж спробую, хоча важливих речей значно більшесекс утрьох, так, рекомендую, спробуйтєПробували, не вставляєт, не люблю стояти в черзізайми активну позицію, а нечикай манни небесної....Я вже у тому віці, коли актив провоцируєт остеохондроз шош ти так себе хорониш, я бачу у вас потенціалу ще на футбольну командуПотенціал закінчився на одному футболісті. А ти таки маніяк, знаєш всі факти мого життяні, ти шо, то випадковістьаха, мабуть вночі на кишках окуня гадав

                    1012.07.17, 15:33Відповідь на 9 від Ник210

                    Сьогодні ж спробую, хоча важливих речей значно більшесекс утрьох, так, рекомендую, спробуйтєПробували, не вставляєт, не люблю стояти в черзізайми активну позицію, а нечикай манни небесної....Я вже у тому віці, коли актив провоцируєт остеохондроз шош ти так себе хорониш, я бачу у вас потенціалу ще на футбольну командуПотенціал закінчився на одному футболісті. А ти таки маніяк, знаєш всі факти мого життяні, ти шо, то випадковістьаха, мабуть вночі на кишках окуня гадавні, глаза плотви кидав в каффєйну гущу

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна