хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Наїлися яєць і паски? )))))))




75%, 12 голосів

19%, 3 голоси

6%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
7

Коментарі

117.04.17, 10:55

Сидять два папуаси,лиця розмальовують. Один каже:
-Ти будеш сміятися,але за Великою Водою живе плем'я, яке розмальовуе яйця

    217.04.17, 10:58Відповідь на 1 від Стрийко Зеник

    Сидять два папуаси,лиця розмальовують. Один каже:
    -Ти будеш сміятися,але за Великою Водою живе плем'я, яке розмальовуе яйця

      Гість: fedik777

      317.04.17, 11:01

        417.04.17, 11:04Відповідь на 3 від Гість: fedik777

          517.04.17, 11:04

          не а...а я вже й переїла

            617.04.17, 11:14

            не а...а я вже й переїлаМ Е З И Мкраще менше їсти

              717.04.17, 11:48

              не а...а я вже й переїлаМ Е З И Мкраще менше їстифакт! недавно по ТВ рассказывали что людям хватит 25% того, что они поедают, для нормальной жизнедеятельности
              при этом длительность жизни бкдет больше...
              по собі знаю, коли мало їм -почуваюся, супер,як тільки трошки переїм- погано, таке враження, що отравилася продуктами, хоча вони свіжі. От, лікуюся-перестала обжиратися-все супер

                817.04.17, 12:05

                не а...а я вже й переїлаМ Е З И Мкраще менше їстифакт! недавно по ТВ рассказывали что людям хватит 25% того, что они поедают, для нормальной жизнедеятельности
                при этом длительность жизни бкдет больше...
                по собі знаю, коли мало їм -почуваюся, супер,як тільки трошки переїм- погано, таке враження, що отравилася продуктами, хоча вони свіжі. От, лікуюся-перестала обжиратися-все супер
                вот скоро пойдёт огородая пища, а её можно тазиками есть
                всякие салаты, постные окрошки, кабачки, баклажаны и тд и тп
                точно

                  917.04.17, 12:44

                  А ота, шо на картинке, догнала чувака?

                    1017.04.17, 20:03

                    Нічого дивного, Нехай догонить та нафарбує "крашанки".Взагалі - то "ПАСКА" прадавній язичницький ритуал. Просто його наіменували ПАСКОЮ. Адже Ісуса - Христа розіп'яли жиди в п'ятницю, АЛЕ на тиждень раніше. І на єврейську "ПАСАХ" він воскрес. Хіба нікого не цікавило ЧОМУ перший раз Ісус народився 25 грудня , а ВДРУГЕ народився 7 січня? Бо УСІ єврейські релігійні свята НАКЛАДЕНІ на слов'янські ЯЗИЧНИЦЬКІ, бо інакше ніяк не могли примусити слов'ян їх святкувати. А взагалі читав я у М.Нострадамуса що(далі млвлю оригіналу) - " Славянский народ под ненастной звездой. Но родится на берегах Борисфена НОВАЯ - СТАРАЯ Вера, И столица славян на Борисфене объединит вокруг себя, Все славянские народы на 850 лет счастливой жизни."