хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Бійці АТО просто зайшли в маршрутку.



Історія, що мала місце у столичному громадському транспорті сколихнула соціальні мережі. Бійці АТО з західної України, що зайшли в транспортний засіб і не підозрювали, що цей день вони запам'ятають назавжди...

Далі мовою оригіналу:  



30

Коментарі

14.01.17, 12:32

Как здорово!!

    24.01.17, 12:44

    я недавно спілкувалась з жінкою, якій за 80. Так вона теж дуже переживає за Україну, кляне рашку і думає про солдатиків на фронті. Проста сільська жінка. Зазвичай, пенсіонери трішки буркотливі, життя в них не цукор. А тут таке. Приємно.

      34.01.17, 12:55Відповідь на 1 від GalinaKiev

      Как здорово!!Так,серце гріє

        44.01.17, 12:55Відповідь на 2 від Анна-Марія

        я недавно спілкувалась з жінкою, якій за 80. Так вона теж дуже переживає за Україну, кляне рашку і думає про солдатиків на фронті. Проста сільська жінка. Зазвичай, пенсіонери трішки буркотливі, життя в них не цукор. А тут таке. Приємно.Так

          Гість: пОцiэнт

          54.01.17, 12:55

          До свиданья, - холодно молвил Остап, - и, пожалуйста, побудьте дома полчаса. За вами приедут в чудной решетчатой карете. (с)
          Всё продадут за Вас, никуда идти не надо - оставайтесь на линии *пелинг*

            64.01.17, 12:56

            Мене дуже схвилювала ця розповідь. Сьогодні ж продам квартиру і піду роздавати гроші нашим рідненьким бандерівцям!В міру можливстей

              Гість: пОцiэнт

              74.01.17, 13:13

              До свиданья, - холодно молвил Остап, - и, пожалуйста, побудьте дома полчаса. За вами приедут в чудной решетчатой карете. (с)
              Всё продадут за Вас, никуда идти не надо - оставайтесь на линии *пелинг*
              Невже рієлтори самі прийдуть? Не обдуріть! Чекаю!!!
              Квартира московская? Или за Уралом денить? Клязьма какаянить, не?

                Гість: пОцiэнт

                84.01.17, 13:19

                До свиданья, - холодно молвил Остап, - и, пожалуйста, побудьте дома полчаса. За вами приедут в чудной решетчатой карете. (с)
                Всё продадут за Вас, никуда идти не надо - оставайтесь на линии *пелинг*
                Невже рієлтори самі прийдуть? Не обдуріть! Чекаю!!!
                Квартира московская? Или за Уралом денить? Клязьма какаянить, не?
                Якби квартира була московська, то на виручені гроші можна було б цілий рік годувати ЗСУ
                Можно было бы купить пару армий в африке. *родезия*
                Хорошо пишешь рiдной мовою *державна*

                  Гість: пОцiэнт

                  94.01.17, 13:33

                  До свиданья, - холодно молвил Остап, - и, пожалуйста, побудьте дома полчаса. За вами приедут в чудной решетчатой карете. (с)
                  Всё продадут за Вас, никуда идти не надо - оставайтесь на линии *пелинг*
                  Невже рієлтори самі прийдуть? Не обдуріть! Чекаю!!!
                  Квартира московская? Или за Уралом денить? Клязьма какаянить, не?
                  Якби квартира була московська, то на виручені гроші можна було б цілий рік годувати ЗСУ
                  Можно было бы купить пару армий в африке. *родезия*
                  Хорошо пишешь рiдной мовою *державна*
                  Головне, щоб ці гроші в руки генералам не потрапили. А якщо потраплять, то на них можна тільки два котеджі побудувати
                  Генералы, они как таможенники, да? Коперфилды, йопта. Это точно.

                    104.01.17, 13:38

                    Мене дуже схвилювала ця розповідь. Сьогодні ж продам квартиру і піду роздавати гроші нашим рідненьким бандерівцям!В міру можливстейВ міру можливостей жертвують тільки багаті і народні депутати. А ми повинні останню сорочку продати і віддати в АТОЯ б так не сказала,якщо я пенсіонер, у мене просто немає що дати,і то я солдатикам перекидала гроші на поповнення телефону та пересиляла через інтеренет гроші на АТО. А є ж люди заможніші,які запросто можуть віддати більше.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна