хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Таки п"ятниця ))))))))

 
5

Коментарі

118.11.16, 11:58

    218.11.16, 12:00Відповідь на 1 від Rujebok@

    ну,с *калакольчіками*- фсьо ясна,а оте смугасте-шото завісає гіфка -воно таки пролізло через то кольцо? чи застрягло на радасць публікє?

      318.11.16, 12:03Відповідь на 2 від disu

      ну,с *калакольчіками*- фсьо ясна,а оте смугасте-шото завісає гіфка -воно таки пролізло через то кольцо? чи застрягло на радасць публікє? я думаю, шо не пролізло

        418.11.16, 12:07Відповідь на 3 від Rujebok@

        ну,с *калакольчіками*- фсьо ясна,а оте смугасте-шото завісає гіфка -воно таки пролізло через то кольцо? чи застрягло на радасць публікє? я думаю, шо не пролізлоя -ваще не поняла- воно хтіло пролізти? чи показать,які двіженія тре робити при совокуплєніі з тим кольцом?

          518.11.16, 12:15Відповідь на 4 від disu

          ну,с *калакольчіками*- фсьо ясна,а оте смугасте-шото завісає гіфка -воно таки пролізло через то кольцо? чи застрягло на радасць публікє? я думаю, шо не пролізлоя -ваще не поняла- воно хтіло пролізти? чи показать,які двіженія тре робити при совокуплєніі з тим кольцом?хм... я думала що да, а шо просто вигинався?

            618.11.16, 12:18Відповідь на 1 від Rujebok@

              718.11.16, 12:22Відповідь на 5 від Rujebok@

              ну,с *калакольчіками*- фсьо ясна,а оте смугасте-шото завісає гіфка -воно таки пролізло через то кольцо? чи застрягло на радасць публікє? я думаю, шо не пролізлоя -ваще не поняла- воно хтіло пролізти? чи показать,які двіженія тре робити при совокуплєніі з тим кольцом?хм... я думала що да, а шо просто вигинався?хз