хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Ну не люблю я віскі (може тому, що не пробувала) думаю - самогон



Виски — один из самых популярных алкогольных напитков нашего времени. И в течение последних нескольких лет занимает лидирующее место в мире по объему продаж среди всех крепких алкогольных напитков.




42%, 8 голосів

58%, 11 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
1

Коментарі

19.08.16, 11:59

От виски ни разу не испытывал похмельного синдрома

    29.08.16, 12:03Відповідь на 1 від selavi

    От виски ни разу не испытывал похмельного синдромаНу а на вскус, говорят, как самогон...Или нет?

      39.08.16, 12:09Відповідь на 2 від Голубка

      От виски ни разу не испытывал похмельного синдромаНу а на вскус, говорят, как самогон...Или нет?ні, звичайно

        49.08.16, 12:18Відповідь на 3 від Ми Ла

        От виски ни разу не испытывал похмельного синдромаНу а на вскус, говорят, как самогон...Или нет?ні, звичайноА який смак?Як у горілки?

          59.08.16, 12:26Відповідь на 4 від Голубка

          От виски ни разу не испытывал похмельного синдромаНу а на вскус, говорят, как самогон...Или нет?ні, звичайноА який смак?Як у горілки?Як би це правильніше сказати? Смак віскі трохи грубуватий. Першого разу
          На смак, як фруктова горілка з ароматом диму. Це мені.

            69.08.16, 12:27Відповідь на 5 від Ми Ла

            От виски ни разу не испытывал похмельного синдромаНу а на вскус, говорят, как самогон...Или нет?ні, звичайноА який смак?Як у горілки?Як би це правильніше сказати? Смак віскі трохи грубуватий. Першого разу
            На смак, як фруктова горілка з ароматом диму. Це мені.
            Дякую, а то куштувати не хочеться...

              79.08.16, 12:28

              От виски ни разу не испытывал похмельного синдромаНу а на вскус, говорят, как самогон...Или нет?Виски - это и есть самый обычный самогон (дистиллят) из кукурузы, настоянный в дубовых бочках.Вот спасибо, буду знать...

                89.08.16, 12:30Відповідь на 6 від Голубка

                От виски ни разу не испытывал похмельного синдромаНу а на вскус, говорят, как самогон...Или нет?ні, звичайноА який смак?Як у горілки?Як би це правильніше сказати? Смак віскі трохи грубуватий. Першого разу
                На смак, як фруктова горілка з ароматом диму. Це мені.
                Дякую, а то куштувати не хочеться...
                Змушують? Погоджуйтеся. Кажуть, що вживання віскі таке ж цілюще, як і червоного вина.

                  99.08.16, 12:54

                  От виски ни разу не испытывал похмельного синдромаНу а на вскус, говорят, как самогон...Или нет?ні, звичайноА який смак?Як у горілки?Як би це правильніше сказати? Смак віскі трохи грубуватий. Першого разу
                  На смак, як фруктова горілка з ароматом диму. Це мені.
                  Дякую, а то куштувати не хочеться...
                  Змушують? Погоджуйтеся. Кажуть, що вживання віскі таке ж цілюще, як і червоного вина.
                  Глупости! Виски (как и любой другой самогон) никакими целебными свойствами не обладает. В отличие от сухого красного вина.
                  Може й так.

                    1010.08.16, 00:41

                    Не попробовав, мнение не сложишь.
                    Пойду, наверное, попробую...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна