хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Еще есть надежда у человечества...



А ты бы так смог (ла) ???

68%, 15 голосів

23%, 5 голосів

9%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
10

Коментарі

15.08.16, 08:18

Доброго ранку)

    25.08.16, 08:44

    я змогла б..але чомусь мені попадаються такі що кричать що голодні а коли я пропоную купити поїсти то вони хочуть грошей

      35.08.16, 09:43

      Это деструктивный подход. Убогим нужно давать удочку и учить ей пользоваться. В данном случае, лучшая помощь - предложить работу с проживанием.

        45.08.16, 10:26Відповідь на 1 від Merovingian

        Доброго ранку)доброго

          55.08.16, 10:26

          У людства надія може бути і є...А у нас?І у нас має бути надія

            65.08.16, 10:26Відповідь на 2 від Помадка*

            я змогла б..але чомусь мені попадаються такі що кричать що голодні а коли я пропоную купити поїсти то вони хочуть грошей мені такі попадаються

              75.08.16, 10:27Відповідь на 3 від Вискарион

              Это деструктивный подход. Убогим нужно давать удочку и учить ей пользоваться. В данном случае, лучшая помощь - предложить работу с проживанием.Согласна

                85.08.16, 10:31Відповідь на 6 від Голубка

                я змогла б..але чомусь мені попадаються такі що кричать що голодні а коли я пропоную купити поїсти то вони хочуть грошей мені такі попадаютьсяну от

                  95.08.16, 12:20Відповідь на 7 від Голубка

                  Это деструктивный подход. Убогим нужно давать удочку и учить ей пользоваться. В данном случае, лучшая помощь - предложить работу с проживанием.Согласна
                  Ви явно не розумієте світу бомжів: їм тек жити подобається! То їх вибір! Не хотіли б - завжди знайшли десь постійне місце жити і працювати. Це щось подібне до циган, де мандри і свобода найголовніше.

                    106.08.16, 10:15

                    Та смог бы, если бы этот нищий был единственным. Максимально бы помог больному ребенку на операцию в Турции, если бы болел только один ребенок. Но таких сотни-тысячи. На всех моей помощи не хватит. (По большому счету, не хватит даже одному). Помогать им должны те, кому это положено.
                    Только не нужно мне говорить "помоги хоть одному..." бла... бла... бла... Помогал. Это нихрена не изменит.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна