хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Любителям струганини...

Сама не куштувала. burumburum Хочу запитати у тих, хто це любить: " Заморожена, сира риба - струганина - це смачно?burumburum
Сама не наважилася спробувати....smutili


Зараз я поділюся з вами способом приготування цієї їжі. Отже, для початку беремо свіжу рибку, чистимо її, потрошимо, виймаємо кістки, залишаючи лише філе. Тепер беремо глибоке блюдо, наливаємо в нього півсклянки яблучного оцту, додаємо очищену, нарізану кільцями або півкільцями цибульку , сіль і перець за вашим особистим  смаком. Тепер беремо пекучий червоний перець і також додаємо до загальної маси, ретельно все перемішуємо. Потім кладемо рибку в підготовлений маринад і залишаємо її під гнітом на добу в холодильнику маринуватися . По закінченні цього часу рибку дістаємо, просушуємо і прибираємо в морозилку. За необхідності дістаєте її, стругаєте на тонкі пластинки і подаєте до столу в якості закуски.

Треба буде спробувати...burumburum Хоча, на фото рибу не маринують, а просто морожену стругають...burumburum






27%, 6 голосів

0%, 0 голосів

23%, 5 голосів

41%, 9 голосів

5%, 1 голос

5%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
5

Коментарі

127.11.15, 14:18

    227.11.15, 14:26

    если я ела карпчччо (и мясое, и рыбное0, то этим меня не удивить!))) думаю. очень неплохо должно быть

      327.11.15, 14:27

      сало из морозилки тоненько нарезанное вас же не смущает?!)))

        427.11.15, 14:31Відповідь на 3 від Марфушка

        сало из морозилки тоненько нарезанное вас же не смущает?!)))сало ні, а от карася сирого яб неризикнув скуштувати

          527.11.15, 14:33Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

          сало из морозилки тоненько нарезанное вас же не смущает?!)))сало ні, а от карася сирого яб неризикнув скуштуватита ну....с солькой под водочку? боисся???

            627.11.15, 14:36Відповідь на 5 від Марфушка

            сало из морозилки тоненько нарезанное вас же не смущает?!)))сало ні, а от карася сирого яб неризикнув скуштуватита ну....с солькой под водочку? боисся???канешно ні, друге діло позавчорашній борсч

              727.11.15, 14:38

              елси автор исправит название: стрОганина (от слова сторогать), а не стрУганина (от слова стругать) - тогда блюдо не будет казаться таким страшным

                827.11.15, 14:44Відповідь на 7 від Марфушка

                елси автор исправит название: стрОганина (от слова сторогать), а не стрУганина (от слова стругать) - тогда блюдо не будет казаться таким страшным

                  927.11.15, 14:58Відповідь на 1 від Ми Ла

                  І я не пробувала

                    1027.11.15, 14:58Відповідь на 2 від Марфушка

                    если я ела карпчччо (и мясое, и рыбное0, то этим меня не удивить!))) думаю. очень неплохо должно быть

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна