хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

На Сицилії продаються будинки всього за ... один євро...

 



 

У невеликому містечку на Сицилії продаються будинку всього за ... один євро...

Так, фактично переїзд в панорамне селище Ганджі в центрі Сицилії, що знаходиться поблизу від вулкана Етна, буде коштувати вам трохи більше, ніж один євро.



11

Коментарі

Гість: сонный

13.10.15, 14:55

    23.10.15, 15:13

    колись про це читав. і якщо не помиляюсь, там є пару нюансів. не скажу точно про Сицилію, але десь в Італії точно, в таких же старовинних і занедбаних поселеннях, мер виставив будинки на продаж по одному євро, при умові, що покупець повністю відремонтує декілька (скільки саме не пам"ятаю) занедбаних будинків. само собою в автентичному стилі. це мало б привабити нових потенційних мешканців, туристів, інвесторів і тд. ніяких хайтечів і інших сучасних напрямків. тож не дивно, що ажіотажу це не викликало.

      33.10.15, 15:20

      там і так багато різних розкручених історичних пам"яток і просто гарних місць з суперовими краєвидами, інфраструктурою, дорогами і іншими феньками, які приваблюють туристів і приносять гроші. тож вкладати гроші в мухосрански, які швидше за все лежать поза мережею доріг та туристичних маршрутів ніхто не буде. але якщо відкинути все це підводне каміння, то помріяти прикольно

        43.10.15, 16:03

        Shut up and take my money!

          53.10.15, 17:11

          ..мені здається, усе набагато простіш: ніхто не хоче жити коло вулканів..

            63.10.15, 18:07

            а куда переводить один евро? хочу пять домов - блоговки будем там устраивать.

              73.10.15, 22:25

                84.10.15, 08:53Відповідь на 6 від Al KazlOFF

                а куда переводить один евро? хочу пять домов - блоговки будем там устраивать.От хорошей жизни люди не бегут...я бы и даром туда жить не пошёл...что там вообще делать..??? Нет....неприятный городишка однозначно...

                  94.10.15, 18:43

                  будиночок в горах 1-3 т евро але проблем - зовсім нема роботи