хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

«Хмільний Дім Роберта Домса» у Львові...



«Хмільний Дім Роберта Домса» Примітний цей заклад тим, що він знаходиться в одному комплексі з музеєм пивоваріння. І як раз в тих самих приміщеннях колишньої пивної «Львівської пивоварні», де досі витає пивний дух «доброї старої Австрії». Тутешні стіни пам’ятають стільки дивовижних хмільних історій і легенд...
Де знаходиться «Хмільний Дім Роберта Домса»: вулиця Клепарівська, 18.

  Джерело


4

Коментарі

125.09.15, 12:53

дадада.. суки австрийцы, купили продажных львовян)) шутка такая..Там классно, мы там были,когда была блоговко во Львове

    225.09.15, 13:00

    были в воскресенье....только там шикарнейшие флячки!!!! кухня, пиво - блеск! осблуживание разочаровало (мы помним лучшие времена).....к заведениям, указанным в Джереле, я бы обязательно добавила "Під клепсидрою" (Дзига)....таких гусиных шкварочек к пиву нет больше нигде

      325.09.15, 13:14Відповідь на 2 від Марфушка

      были в воскресенье....только там шикарнейшие флячки!!!! кухня, пиво - блеск! осблуживание разочаровало (мы помним лучшие времена).....к заведениям, указанным в Джереле, я бы обязательно добавила "Під клепсидрою" (Дзига)....таких гусиных шкварочек к пиву нет больше нигдеДа, ты права

        425.09.15, 13:14

        дадада.. суки австрийцы, купили продажных львовян)) шутка такая..Там классно, мы там были,когда была блоговко во Львове мне толшько не нравится что лавки без спинок(Мы даже не заметили