хочу сюда!
 

Умница-красавица

40 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 35-46 лет

За що помирали і помирають наші діти? Чому світ так хоче нав'язати нам зараз «особливий статус» для «ДНР» і «ЛНР»? Тільки для того, щоб це перестало бути «війною», за яку повинні нести відповідальність також і ті країни, які гарантували Україні територіальну цілісність за Будапештським меморандумом. Хіба не очевидно, що особливий статус для Донбасу в Конституції - це легітимація російських військ і найманців на території України? А їх інтеграція в українську політику - це кінець не тільки європейських перспектив для України, це успіх плану кремля і кінець української держави? Хіба не очевидно, що для хлопців, які воювали і воюють на сході України, для сімей тих, хто загинув від рук російських солдатів і найманців, для українців, які більше року підтримують війська і один одного в стані страшного опору агресії і окупації визнання особливого статусу «ДНР» і «ЛНР» - це державна зрада і зрада українського народу? Отже, президент виконав перший пункт вимог "пуЙла" до України:
Перше - зміни в Конституції України з наданням автономних прав цих територій.Тепер справа - за виконанням чотирьох решти вимог:
Друге питання - це прийняття закону України про амністію відносно ряду осіб з Донецької та Луганської республік.
Третє питання - це імплементація закону про особливий статус Донбасу -( Луганська і Донецька).
Четверте питання - це прийняття закону України про місцеве самоврядування та проведення цих виборів.
П'яте - це зняття економічної блокади з цих територій.
Ніяких сумнівів у тому, що вимоги "пуЙла" будуть виконані, немає...

А що думаєте ви?


7

Комментарии

116.07.15, 19:29

я отвечу только на заголовок - за тупость. свою или чужую - детали, но за тупость однозначно.

  216.07.15, 19:58

  Чому світ так хоче нав'язати нам зараз «особливий статус» для «ДНР» і «ЛНР»?
  Стаття 5 Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
  Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.Ніхто не може узурпувати державну владу
  Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави

   316.07.15, 20:00

   Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
   Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
   Стаття 104.Президент України складає таку присягу:"Я, (ім'я та прізвище), волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити...

    416.07.15, 20:02

    авторитет України у світі".
    Стаття 102. Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

     516.07.15, 20:02

     Наш препиздент!

      Гость: Сергей я

      616.07.15, 20:18

      Есть другие предложения выхода из ситуации?? учитывая повальное воровство ......

       716.07.15, 20:30Ответ на 6 от Гость: Сергей я

       Есть другие предложения выхода из ситуации?? учитывая повальное воровство ......безвихідних ситуацій не буває.

        816.07.15, 20:34

        базар базар...гдебыли вы
        когда это гавно заваривалось?

         916.07.15, 20:50

          1016.07.15, 21:10Ответ на 2 от M1SHANYA

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая