хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Як впливає колір їжі на хворих?


 

Вчені медичного центру Осаки (Японія) провели цікаві дослідження - як впливає колір їжі на хворих з різними захворюваннями.

Виявилося, що продукти білого кольору - молоко і молочні продукти, рис, часник, білокачанна капуста - заспокоюють, знімають дратівливість і виводять через нирки токсичні речовини.

Зелені продукти (броколі, листові салати, зелений горошок, зелений перець) позитивно впливають на мозкову діяльність, знімають нервову напругу. Хлорофіл, який виробляється в зелених рослинах під впливом сонячної енергії, стимулює утворення корисних червоних кров'яних клітин і активізує імунну систему.


5

Коментарі

15.07.15, 12:47

у вибране стирила

    25.07.15, 12:58

    а шо то є дійсно нанстоящі такі собі сімпатічні бусінки?...
    я б на халяву їх фсіх сожерби... та навіть не подавифся би

      35.07.15, 13:14

      оказывается есть уже и красные бананы..та бляха-муха от до чого вже замутили ботанічні технелогії
      а каміння їстивного ше не замудрили?..
      але аби не дуже твердого, бо я арматуру Ф16-ку перегризаю за 2-ома разами, а сталь У7 або чи рукоятку динамометричного ключа за 5-м разом....ну а каміння то таке - як не як а твердіше

        45.07.15, 13:20Відповідь на 1 від Gollka

        у вибране стирила

          55.07.15, 13:21

          оказывается есть уже и красные бананы..та бляха-муха от до чого вже замутили ботанічні технелогії
          а каміння їстивного ше не замудрили?..
          але аби не дуже твердого, бо я арматуру Ф16-ку перегризаю за 2-ома разами, а сталь У7 або чи рукоятку динамометричного ключа за 5-м разом....ну а каміння то таке - як не як а твердіше
          всё ещё впереди)
          вірю

            65.07.15, 13:21Відповідь на 2 від M1SHANYA

            а шо то є дійсно нанстоящі такі собі сімпатічні бусінки?...
            я б на халяву їх фсіх сожерби... та навіть не подавифся би
            Ну якщо виноград вже є таких коьорів, то впеснена, що і смородина теж

              Гість: fedik777

              75.07.15, 18:42

              а як буты з горилкою, самагоном, буряковым нэктаром....оне прозрачные.....