хочу сюди!

Лилия

40 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 25-36 років

Булгаков імперський

5

Коментарі

113.08.22, 07:08

Булгаков був українофоб, а його внесок у світову літературу дуже перебільшено. Хто його у світі знає?

анонім

213.08.22, 09:37

Хабенский и Поречинков мрази.

313.08.22, 15:28

за одну тільки "Білу гвардію" і думки в ній Булгакова треба видалити зі шкільної програми, щоб не псувати мізки нашому поколінню дітлахів, що росте....
      відео не дивилась. не цікаво

431.08.22, 17:17Відповідь на 1 від Анна-Марія

Собачье сердце было экранизировано в 76 году (Италия Германия) а Бортко просто передал весь фильм, даже декорации...знают Булгакова и в мире и в Украине любят. Но если никто авторитетный не заступится снесут нахер музей...

531.08.22, 17:24Відповідь на 4 від Манго

Ти була в тому музеї? А чому вони трощать наші музеї, не підкажеш? Під Харковом стояли кам"яні баби. Тим бабам було 2 500 років, вони багато різних війн бачили. То розбили тих баб. В музей Булгакова поїдеш в Росію, якщо він там буде. Нехай забирають Булгакова, тут не Росія, а він русский. Знають його за кордоном - чудово. Ми теж зза кордону будем на нього дивиться, а то русскіє дивляться на музей і кажуть "Это русская земля".

61.09.22, 08:00Відповідь на 5 від Inna_19

Но мы это не они. Музей можно закрыть на время войны. Но громить все как кацапы мы не будем...очень надеюсь

71.09.22, 10:41Відповідь на 6 від Манго

Не знаю, в мене двояке ставлення.

81.09.22, 14:01Відповідь на 7 від Inna_19

Не знаю, в мене двояке ставлення.Наверное пора ознакомится с его творчеством, а заодно и с Высоцким, думаю он следующий))) тоже в Киеве семья осталась

91.09.22, 14:34Відповідь на 8 від Манго

Ну, у нас вулиці Висоцького і не було. Зате через всю Троєщину проспект Маяковського. Це всі твої проблеми?