хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Плакуча гітара. Українська пісня.


Плакуча гітара. Українська пісня.

Текст пісні - Плакуча гітара У саду де колишуться віти, Вітерець в верболозах заснув... Десь заграла плакуча гітара, Там дівчина стрічала весну. Ти поїдеш далеко- далеко, Так далеко від мого села. І ніколи мене не згадаєш Що у тебе дівчина була. Не журись, і не плач, дівчинонько, Не журись, і не плач, не ридай, Через рік, як цвістиме калина, В тихий вечір на мене чекай. Вже пройшов рік тяжкого чекання, І прийшла довгождана весна. Знов дівчина прийшла до калини, А коханого й досі нема. У саду, де колишуться віти, Вітерець в верболозах заснув... Вже не грає плакуча гітара, Де дівчина стрічала весну.

22

Коментарі

анонім

114.03.12, 08:25

    214.03.12, 12:05

    Дякую за чудову пісню!
    Як матимете час-сили-натхнення, то надішліть мені цей кліп та (або) запис в MP3.
    Якщо запишете в друзі, то це найщручніше буде зробити через Ваш мережевий диск.

      Гість: Світанок

      314.03.12, 12:20

      Дякую Іване. Від цієї пісні чомусь, аж очі змокріли. На жаль у мене її немає. Красно Вам дякую за таку Божественну насолоду. Уже ось третій раз підряд слухаю і ніяк не можу відірватись.

        414.03.12, 12:35Відповідь на 2 від Східняк

        Дякую за чудову пісню!
        Як матимете час-сили-натхнення, то надішліть мені цей кліп та (або) запис в MP3.
        Якщо запишете в друзі, то це найщручніше буде зробити через Ваш мережевий диск.
        Знайдіть програму "Internet Download Manager" - вона відсліджує роботу Ехплорера, і як тільки включаєте "PLAY" - вона одразу вистрілює табличку "СКАЧАТЬ ЦЕ?" - ото ж клацаємо по нії - і скачуємо ВСЕ, що потрібно!

          514.03.12, 12:36Відповідь на 3 від Гість: Світанок

          Дякую Іване. Від цієї пісні чомусь, аж очі змокріли. На жаль у мене її немає. Красно Вам дякую за таку Божественну насолоду. Уже ось третій раз підряд слухаю і ніяк не можу відірватись.Дивиться мій коммент-4 - і буде Вам щастя!

            Гість: Світанок

            614.03.12, 12:50Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

            Дякую Богдане красно. Дай бог Вам здоров'я за Ваше добре серце.

              714.03.12, 13:26

                814.03.12, 13:26

                  914.03.12, 14:27

                    1014.03.12, 15:33

                    Дуже люблю цю пісню

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна