хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Новий ресурс (мережа) УВО

Дорогі друзі! Наш відновлений ресурс днями почне працювати. Лишилось вирішити декілька організаційних питань. Перше- яким ми хочемо бачити наш спільний ресурс- закритим (як це було колись) чи відкритим для перегляду всіх бажаючих?
Зауважу, що на ресурсі-мережі можна буде створювати закриті групи. 
До речі, одним з адмінів нового ресурсу буде хтось з наших (кого вже самі оберемо) з і.uapodmig

89%, 33 голоси

11%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
30

Коментарі

14.06.11, 20:01

Важко сказати... Я вважаю, що мають бути як відкриты, так і закриті частини.

    24.06.11, 20:08Відповідь на 1 від Танк_

    Так і буде

      34.06.11, 20:15Відповідь на 2 від Буковинець

      А чого ж такого пункту у голосувальці нема?

        44.06.11, 20:24Відповідь на 3 від Танк_

        Тут варто принципово визначитись- чи робимо закритий сам ресурс-мережу чи відкриту. Звісно, що на ресурсі УВО знайдеться місце і для закритих груп

          54.06.11, 21:31Відповідь на 1 від Танк_

          я это тоже писал

            64.06.11, 21:33

            ну, как его закрывать, если человек пришёл разобраться, высказать своё мнение, послушать мнение других, но должны быть и закрытые обсуждения.

              74.06.11, 22:02Відповідь на 6 від Hudson Hawk

              Можна так зробити. Головне тепер визначитись принципово- чи він відкритий чи ні, чи реєстрація на ньому вільна чи по інвайтам? Як всі разом вирішимо, так і буде

                84.06.11, 22:19Відповідь на 7 від Буковинець

                Я считаю, что УВО в закрытом виде превратиться в сайт ЗАО. Я бы хотел, что бы к нам присоединялось всё больше однодумцев

                  94.06.11, 22:32Відповідь на 8 від Hudson Hawk

                  Згоден. В нас свого часу вже був такий ЗАО, що не заважало пролізати туди всяким перевертням-шпигунам.

                    104.06.11, 22:52Відповідь на 9 від Буковинець

                    так будут лезть всё равно, я к примеру выхожу с 2-5 айпишников при необходимости, дома у меня пипл нет, на работе, провайдеры - укртелеком, дата групп, голден телеком. в отделе 5 машин, в серверной 20 серверов. Полно инструментов для шпионской работы, только нет времени этим заниматься. Думаю я не один такой.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна