хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

ReNovatio УВО

Український Віртуальний Опір - проект, що розпочинався усього кількома користувачами, на Ютубі як відповідь на польський шовінізм та російський імперіалізм в світовій мережі. З часом ідея опору поширилася і дала опір українофобам на десятках ресурсах, за короткий проміжок часу (трохи більше року) УВО стала грізною силою, що майже повністю відмила Ютуб від антиукраїнських відео, завдяки координації із закордонними друзями нам вдалося закрити кілька відомих шовіністичних інтернет-каналів - наприклад Ютуб версію російського ОРТ, завдяки координації організації вдалося українізувати інтерфейс Ютубу, також за активністю організації було організовно спротив проплачених кремлем і партією регіонів блогерам, багатьох з них було видалено з соціальних ресурсів.




Картинка 2 из 9








Наразі Український Віртуальний Опір переживає часи перебудови - завдяки пожертвам учасників опору нам вдалося придбати сервер, що стане базою для розвитку нових українських проектів. Зокрема незабаром стартують кілька проектів - серед них - онлайн-радіо, соціальна блогова мережа, онлайн-енциклопедія та багато іншого.

На сьогоднішній день сайт організації працює в тестовому режимі, але вже на повну працює форум організації. Ми відкриті до співпраці - пропонуйте свої шляхи розвитку УВО, пропонуйте свої проекти, пропонуйте свої ідеї!

Для бажаючих зареєструватися на форумі - http://forum.uvo.cv.ua
29

Коментарі

Гість: Wehrwolf)

12.03.11, 22:47

    Гість: boogie-woogie

    22.03.11, 22:52

    мені здається, треба саме на Ютубі викладати своє відео всупереч всім іншим, давати перклад з іномовними титрами, і т.ін. я на цьому знаюся.

    Який сенс вкладати кошти в незнаний сервер?

      Гість: Лютый Гриня

      32.03.11, 22:52

      Дякую за запрошення!

        42.03.11, 22:57Відповідь на 2 від Гість: boogie-woogie

        Ми так і робимо, але треба це організувати більш ефективно. Та й не треба тільки Ютубом обмежуватись.

          Гість: boogie-woogie

          52.03.11, 23:06Відповідь на 4 від Independence

          Ми так і робимо, але треба це організувати більш ефективно. Ок. Щоб ти знав - як маєш добре відео, то я можу до нього зробити титри. Англійська в мене цілком добра... А як вже маєш текст, то нема питань..., але я все перевірю Та й не треба тільки Ютубом обмежуватись.Ну.. зрозуміле...

            62.03.11, 23:12Відповідь на 5 від Гість: boogie-woogie

            Буду мати на увазі

              72.03.11, 23:17Відповідь на 5 від Гість: boogie-woogie

              В УВО є група перекладачів, які допомагають з перекладами. Але ініціативна, активна та патріотично налаштована людина зайвою точно не буде

                83.03.11, 00:03

                Вже

                  93.03.11, 00:09

                  Я вже там. Тільки не можу дещо налаштувати.

                    103.03.11, 00:25Відповідь на 9 від бандерівець

                    Що саме?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна