хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Обережно! Москалі-геї вже на українських сайтах!

   Сьогодні забанили всім УВО на одній з українських блог-мереж гея з Москви - Masan Parafraz, що популяризував своє бачення українського суспільства. Цим виродком (вибачте в мене навіть на відвертих промосковських користуваачів таке писати не хочеться, але тут...) було написано ряд статей - про те що гейство - це нормально, що український націоналізм - це страшний гріх, що знищує вольнодумство в суспільстві і тому подібні речі.

   Це вже "два в одному" (ну це трохи не те що ви подумалиlol ) - стандартний москаль-провокатор із фразами а-ля "укронацики" і таварісч "голубой". Чи можливо було-б таке при минулій владі, коли навіть еротику закрили на ТВ?

   К светлому будущему идём товарисчи... Тобто все ближче наближаємося до Росії - з її авторитарним режимом і культурою.

   Скільки сайтів геїв і інших "нормальних" створено в Росії за час правління Путіна, або Медвєдєва?
http://s51.radikal.ru/i132/0812/1c/3e30b04dd95e.jpg
   А скільки в Україні за 19 років?

   ДЯКУЮ, ТОБІ БОЖЕ, ЩО Я НЕ МОСКАЛЬ!
21

Коментарі

Гість: Лютый Гриня

14.08.10, 22:48

Дякую тобі,Боже, що я не москаль!

    24.08.10, 22:48

    Слава Україні!!!

      34.08.10, 22:49

        Гість: PLOT

        44.08.10, 22:49

          54.08.10, 22:53

          Так и вы провоцируете своими фразами "голубые регионалы", "дебилы", "москали"... Вот с вами они, секс-экстремисты, и спорят...

            64.08.10, 22:54Відповідь на 5 від Терджиман-5

            Дык лично со мной "оно" и не спорило
            Оно писало, что в Украине геям надо организовыватся, надо боротся за их права, аппелировать к новой власти, бороться с "укронациками".

            Вообщем - гей он и в Африке гей

              74.08.10, 22:55

              Поржав!!!

                84.08.10, 23:01Відповідь на 6 від Independence

                В Україні робітники не здатні зорґанізуватись н а в і т ь в м е ж а х п о о к р е м и х з а в о д і в , не кажучи вже про спільні, галузеві страйки. Якщо гомосек. вдасться зорґанізуватись, це добре! Значить, за ними-- майбутнє нації!

                  94.08.10, 23:02Відповідь на 8 від Терджиман-5

                  Лікувати таке "майбутнє" треба!

                    Гість: неЖРИмоєСАЛО2

                    104.08.10, 23:04Відповідь на 9 від Independence

                    Лікувати таке "майбутнє" треба!Терджиман-5 - це стукач

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна