хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Даєш україномовний Ютуб!

Українці продовжують боротьбу за українізацію інтерфейсу Ютубу! Якщо Ви зареєстровані на сайті Ютубу - дуже велике прохання підтримати відео-лист до команди Гугл, якщо є можливість передайте друзям, якщо є можливість - додайти в "Обране", якщо не хочете ПіаРити канал - скачайте з зовнішнього ресурсу і розмістіть на своєму каналі окремо! Чи буде інтерфейс Ютубу україномовним, чи Ні залежить саме від Тебе! Розміщене відео на Ютубі: http://www.youtube.com/watch?v=CBPrd94mYxs Ссилка на скачку відео із зовнішнього файлосховища: http://files.i.ua/user/3167788/52676/ ДЯКУЮ ЗА УЧАСТЬ!
11

Коментарі

Гість: Leaving Dry

124.06.10, 00:59

Прошу, але може легше буде змiнити дерржавну мову, анiж вимогти вiд Гугля чогось?

    Гість: taurus_ua

    224.06.10, 09:50

    зроблено

      324.06.10, 09:59

      Ініціативу підтримую, але :
      1 текст не "читабельний", почались слайди про Голодомор, навіть читати не стала- не видно нічоісінько.
      2. А чи варто було таки вставляти ті слайди про Голодомор? Як на мене, треба бити на те, що ми горда, сильна духом нація, а не бита-пербита, бідна-нещасна.

        424.06.10, 11:21

        Вот дался вам этот Ютуб! Вот, блин, важнее ничего нет! (Кстати, это одна из причин, почему я на сайте УВО почти не появляюсь) Ютуб это БИЗНЕС! Кажется, американский, как и Гугл. Изначально был ориентирован на внутренний рынок. И вы хотите, чтобы ради пары миллионов (в лучшем случае) юзеров бизнесмены понесли серьезные затраты абы потешить ваши национальные чувства? Комменты, общение на украинском возможно? Да! Вот и радуйтесь! А не нравится чего - делайте укртуб с интерфейсом на укр и суахили.
        Это я возмущаюсь для внутреннего употребления, а на Ютубе я все сделал, как просили. Чисто из солидарности, хотя эти бесконечные шаманские пляски вокруг Ютуба мне не совсем понятны. Вот когда банили украинофобов - это было хоть какое-то дело, а то что сейчас - ЕРУНДА!

          524.06.10, 17:42

          ...я тожж хочу україномовний ютуб...
          ......ми ж українці

            анонім

            624.06.10, 18:34

            Розміщу на своїх сайтах, адмін вже робить....
            В світі існує таке поняття, як ПРІОРИТЕТНІСТЬ задач.... ...а оце - так, супутня пісня. Буде СПРАВЖНЯ УКРАЇНА - буде і ВСЕ ІНШЕ, що притамане сильній та незалежній Державі.

              Гість: братЧортомлик

              725.06.10, 18:32

              підтримано

                825.06.10, 18:39

                Хуйней страдаете... не нравится, не смотрите.