хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

репліка щодо історії українського кіно

Взагалі, потрібно всім затямити, що українське кіно - це не лише поетичний кінематограф, не лише надута шароварщина, навіть у Іллєнка Юрія були такі фільми, як "Мріяти і жити" й інші, був чудовий режисер Константин Єршов, є режисер Р. Балаян, є режисери Лесь Янчук, Олег Бійма, які знімали і знімають українське кіно й на українську тематику, згадайте фільми Наталі Мотузки за мотивами творів Шевчука. знайдіть її, доручать зняти їй кіно, вона дуже талановита людина, є фільми Кіри Муратової, Олександра Муратова. наприклад "Санаторійна зона"... я не буду зараз перераховувати всі фІЛЬМИ, ЯКІ МОЖНА ДЕМОНСТРУВАТИ, напевне ті, хто вчили історію кіно в інституті, так само, як і я, знають це.

Крім того. хочу нагадати про українськІ студІЇ "КиївНАУКФІЛЬМ" (яка, до речі, була найкращою в союзі!) та про студію "Укркінохроніка",. Покажіть фільми класиків документального і наукового кіно, це, звичайно, не фільми, які пропагували гарне совєтське життя, були й інші фільми, й інші режисери - наприклад Р.Нахманович, Анатолій Сирих, О. Коваль, В. Шевченко, Ролан Сенргієнко, Ігор Грабовський, Павло Фаренюк, Віктор Олендер, Фелікс Соболев. Знову ж таки не повторюватиму імена , які має знати кожен кінематографіст!!! 

Ой, ще забула нагадати режисера Володимира Денисанка, котрому нещодавно виповнилось 85 років, а жоден канал навіть не згадав про це!

6

Коментарі

130.01.15, 16:34

Укртелефильм Режесер Борис Неберидзе А великолепная плеяда операторов Кирил Ромицин Александр Деряжный Алексанндр Бузелевич Гарик Басов и многи другие корифеи Украинского кино

    анонім

    231.01.15, 04:00

    А кажуть , що в нас нічого показувати...

      331.01.15, 08:20Відповідь на 2 від анонім

      А кажуть , що в нас нічого показувати...то все провокації необізнаних людей, бо на вітчизняне кіно, хоч і не видають гроші, але воно потужне, мало того, всупереч державній блокаді - розвивається. Нагадаю ще імена своїх друзів, які просто присвячують своє життя розвитку українського культового кіно, знаходять гроші, знімають - Олег Чорний, Дмитро Томашпольський, Володимир Войтенко

        анонім

        45.02.15, 03:04Відповідь на 3 від TatianaR

        А кажуть , що в нас нічого показувати...то все провокації необізнаних людей, бо на вітчизняне кіно, хоч і не видають гроші, але воно потужне, мало того, всупереч державній блокаді - розвивається. Нагадаю ще імена своїх друзів, які просто присвячують своє життя розвитку українського культового кіно, знаходять гроші, знімають - Олег Чорний, Дмитро Томашпольський, Володимир ВойтенкоКоли ж вони будуть у прокаті?
        Приходьте на фест http://blog.i.ua/user/891166/1630595/ , якщо будете в Києві

          55.02.15, 09:22Відповідь на 4 від анонім

          А кажуть , що в нас нічого показувати...то все провокації необізнаних людей, бо на вітчизняне кіно, хоч і не видають гроші, але воно потужне, мало того, всупереч державній блокаді - розвивається. Нагадаю ще імена своїх друзів, які просто присвячують своє життя розвитку українського культового кіно, знаходять гроші, знімають - Олег Чорний, Дмитро Томашпольський, Володимир ВойтенкоКоли ж вони будуть у прокаті?
          Приходьте на фест http://blog.i.ua/user/891166/1630595/ , якщо будете в Києві
          дякую за запрошення, але на жаль, а Києві в даний час бути не можу, нас засипало снігом

            анонім

            65.02.15, 22:26Відповідь на 5 від TatianaR

            А кажуть , що в нас нічого показувати...то все провокації необізнаних людей, бо на вітчизняне кіно, хоч і не видають гроші, але воно потужне, мало того, всупереч державній блокаді - розвивається. Нагадаю ще імена своїх друзів, які просто присвячують своє життя розвитку українського культового кіно, знаходять гроші, знімають - Олег Чорний, Дмитро Томашпольський, Володимир ВойтенкоКоли ж вони будуть у прокаті?
            Приходьте на фест http://blog.i.ua/user/891166/1630595/ , якщо будете в Києві
            дякую за запрошення, але на жаль, а Києві в даний час бути не можу, нас засипало снігом