хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

не...........

 Не розпачливий зойк...                                                  із душі виліта. Не тужливе зітхання...                                                  з грудей моїх... лине. То верхівки дерев...                                        за вікном розхитав... Вітер...                 що важко назвати...                                                          грайливим. Осінь...                 холодом дмухає...                                                         в душу мою. Гомін чується ледве ...                                           журба журавлина. Осінь...                знов ти до мене...                                                     перетворюсь... Я без  любові твоєї ...                                              в крижину. Дай мені, Осінь ...                                                                   хоч краплю... тепла... Дай мені, Осінь ....                                  хоч краплю... кохання! Осінь... ти Осінь ....                                  бач...  яка... золота... То ж бо й лишилось...                                     Що тільки... зітхання.  
12

Коментарі

110.10.10, 00:58

Грустно, но очень душевно написано....

    210.10.10, 01:02

      Гість: feniks**

      310.10.10, 08:18

        410.10.10, 09:01

        Надзичайно красивий вірш. Сумний та зворушливий. Майстре, не розчиняйте свої вірші чужими піснями... Вони розсіюють увагу, розчиняють в собі Ваші і без того, бездоганні вірші... Це чисто моя думка. Пробачте.

          510.10.10, 09:12

            610.10.10, 10:03

              710.10.10, 11:31

              І відео гарне! Люблю їх.

                810.10.10, 11:59

                  910.10.10, 12:49

                  Дякую за вірш...



                    Гість: Виз@ви

                    1010.10.10, 14:11

                    охх

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна