хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Абстрак(т)Трансцендентальність...

найкраще читати під музику John Surman "Edges Of Illusion"

велика подяка ХУДОЖНИК+, саме він дав підказку  щодо музичного супроводу

Ти! Ти...О!..

                Тихо!...

                            Хор химер;

Хвилює спів співзвуч примхливих...

Ти - диригент любовних сфер,

Маестро ораторій хтивих.

  

Ти - віртуоз симфофеєрій,

Гурман гармонії та цноти

Цінитель. ТрансАбстрактХимерій

Творець.

                  Ти!...

                           Тиша!.. Рухи... Ноти...

 

08.10..2010

 

© Copyright: Марина Степанская, 2011 Свидетельство о публикации №11111040309

 

14

Останні статті

Коментарі

123.10.10, 09:08

Це Ваше, чи Івана Драча?

    Гість: ХУДОЖНИК+

    223.10.10, 09:10

    гурман гармонії та цноти.. шкрябає тихенько те місце де вона найбільше відчувається ; )

      Гість: ХУДОЖНИК+

      323.10.10, 09:12

      дві фрази в останньому каменті, мають бути від,ємні..бо так смішно виходить
      гурман шкрябає..трансцендентний текст вийшов

        423.10.10, 09:38Відповідь на 3 від Гість: ХУДОЖНИК+

        дві фрази в останньому каменті, мають бути від,ємні..бо так смішно виходить
        гурман шкрябає..трансцендентний текст вийшов
        то поєднання двох нібито непоєднуваних складових. але в житті все має свого двійника- пртилежність. чи не так? два боки одного... явища

          523.10.10, 09:39Відповідь на 1 від Східняк

          моє. чужого не викладаю. якщо таке трапиться, обов'язково вкажу джерело та авторство

            623.10.10, 09:42Відповідь на 3 від Гість: ХУДОЖНИК+

            дві фрази в останньому каменті, мають бути від,ємні..бо так смішно виходить
            гурман шкрябає..трансцендентний текст вийшов
            а грань між ними тонка. між тими двома протилежними і непоєднуваними ... інь-янь. плюс- мінус...
            а на стику -- саме ТЕ, що є найкращим. найгармонійнішим. найенергетичнішим

              Гість: ХУДОЖНИК+

              723.10.10, 09:44Відповідь на 4 від The Beauty!

              з моїх спостережень - так. і в усьому - так.
              Як біле на білому не видно, так і Бог створив одне і інше..- ось мій, на сьогодні остаточний висновок про буття. може час вплине на мене і я переосмислю все..так мабуть і люди, все життя шось переосмислюють , праві і помиляються..

                823.10.10, 09:52

                  923.10.10, 10:49Відповідь на 7 від Гість: ХУДОЖНИК+

                  з моїх спостережень - так. і в усьому - так.
                  Як біле на білому не видно, так і Бог створив одне і інше..- ось мій, на сьогодні остаточний висновок про буття. може час вплине на мене і я переосмислю все..так мабуть і люди, все життя шось переосмислюють , праві і помиляються..
                  людям властиво помилятися. а людям мислячим - спостерігати, осмислювати, можливо - і переосмислювати. так людина мудрішає, дорослішає. шукає гармонію. шукає себе в світі. Бога. себе з Богом. Бога в собі

                    1023.10.10, 12:57Відповідь на 7 від Гість: ХУДОЖНИК+

                    Як біле на білому не видно, так і Бог створив одне і інше..- ось мій, на сьогодні остаточний висновок про буття. може час вплине на мене і я переосмислю все..так мабуть і люди, все життя шось переосмислюють , праві і помиляються..Замислилась. У тому сенсі, що нема абсолютно білого. Все має відтінки, які ми не завжди в змозі відчути. ІМНО.
                    Цікава мелодія. Чіпляє, ніби всередені стирчать гострячки забитих шляпками вниз цвяхів.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна