хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Інформаційне

Я відповідаю за свої слова, та мені байдуже що ви чуєте та бачите!

Вивчаємо тепер російську мову
Бо гостям нашим тут хєрово.

Не до вподоби нашим гостям
Як розмовляєм - пикою не вийшли!

Смердить в країні всяка погань,
А мні кричать: "Ні-ні нє трогай!

Нехай смердить... Чарівний сморід...
Бо ми ж безглуздії з тобою!

Вони ж великі та могутні,
А ми лише при них присутні!"

Та не набридло вам вклонятись
Гостям, та й їми турбуватись?

Вони вас матом обкладають,
Бо мови іншої не знають.

"Грамматіку провєртє свіньи" -
Бо з  нами їм не так щасливо?

Вивчайте руську, любі друзі,
Бо укаїнська не в заслузі,

Бо руський пан тут Рай знайшов -
Йому тут будєт ХАРАШО.

Він насміється з вас, нажершись,
Щоб ви коліна більше стерли!

Вивчайте любі руську мову -
Вона не вас годує знову...



Для тих хто хоче писати будь якою мовою, чи то російською, чи то українською - є чудовий портал українських творців http://www.poetryclub.com.ua/index.php там вас не зганблять й допоможуть чесно, відверто та лагідно.
Щасти вам любі! 
10

Останні статті

Коментарі

112.11.12, 20:09

Дякую!

    212.11.12, 20:21Відповідь на 1 від Я ОДЕССИТКА

    Щасти Вам люба Пані! Коханій Одесі привіт! Щирий, від усього серця! Як там п'ятий трамвайчик? а чи живий щє Інститут зв'язку?
    Любіть життя! Ви чарівна!

      312.11.12, 20:27Відповідь на 2 від andrrej

      Спасибо,Вам! Я плохо пишу на украинском...хотя люблю его и понимаю...практики нет совсем...
      В Одессе все по старому ...хотя в тоже время много нового и не всегда приятного....
      Но одесситы не унывают!

        412.11.12, 20:36Відповідь на 3 від Я ОДЕССИТКА

        Знаю одесситов, готовых выучить китайский ради Одессы! И изучали, и заключали контракты! Браво Одесса и Одесситы!
        Была одесситка Елена.... КТН... В миниюбке, умнейшая, крсивая... А как она курила.... и... кофе... Люблю Одессу!!!

          512.11.12, 20:38Відповідь на 4 від andrrej

            612.11.12, 20:47

            Жестко написано.
            А я бы не вступал в перепалку. В подобных "площадных" выяснениях отношений, как правило, выигравших нет, есть только проигравшие. Если человек обкладывает Вас матом - это у него проблемы (с воспитанием, самореализацией - список можно продолжить). Если после этого Вы вступаете в дискуссию - тем самым опускаете себя до того же уровня. А что касается критики... Пусть говорят. Как я понимаю, данное сообщество для людей, в разной степени владеющих слогом, т.е. для аматоров. И странно ото всех требовать поэтических шедевров, посему пишите, как Вам нравится и не обращайте внимание на любую критику - политкорректную и не очень.
            P.S. Приношу свои извинения, если я "лезу не в свое дело".

              712.11.12, 21:03Відповідь на 6 від black-victor

              Вы все правильно написали, верно, точно и корректно. Я совершенно спокоен, просто наблюдаю и у меня есть желание чтоб наша страна была нашей. Я долго сомневался в этом шаге, (Будда(украинец) спокоен всегда, но до поры - эту пору я узрел). Еще раз повторюсь - Вы во всех словах своих совершенно правы! Я ведь и сам россиянин) Родился в Москве. Но нельзя же так чудовищно, как танк ездить по нашим головам) Простите великодушно. метафоры вырываются.... Жаль, что наши женщины, самые красивые во всем мире, ведутся на эту погань! Снова прошу прощения, ибо не в моих правилах насилие и оскорбление, но тут уже зашкалило, а Украина(по размерам больше Франции) - это моя страна, страна моих предков и очень разумных. талантливых людей! Хочу чтоб моя страна была свободной и счастливой!

                812.11.12, 22:32Відповідь на 7 від andrrej

                Андрей, женщины не ведутся, а ведут. И не может быть все настолько "погано". Может повторюсь, но писать можно на любом понятном языке. Твое. "херово" я спрячу с твоего разрешения.
                И Виктор очень прав.

                  912.11.12, 22:40Відповідь на 8 від Немного_кошка

                  Ти сама знаєш про що я написав, та знов хочеш потайки все зупинити, не давши опору хапузі, який не вміє розмовляти своєю мовою. Завдяки граматичній перевірці він може писати свої вірші, але розмовляючи, роззявляючи свого рота - з нього летить паскудство, бо нема часу перевірити граматику та лексику! Але Йому з вами тут добре! Бо ви, жіночки повелись на рафінований пісок!

                    1012.11.12, 22:44Відповідь на 8 від Немного_кошка

                    Я не дозволяю тобі уьрати слово "хєрово"! Бо вони не зрозуміють в чому річ! Бо вони вже давно забули що таке літературна російська мова! Ти можешь це зробити лише виключивши мене з цього суспільства!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна