хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Іноземці про українців

Кожен українець передає у спадок своєму синові дві речі - жагу до свободи і шаблю, аби син здобув її...

                                                                                                                  
                                                                                                                  Гійом Левассер де Боплан
16

Коментарі

анонім

12.10.10, 21:17

тільки це століттями і трапляється з нами....ніби зачароване коло....

    Гість: Лютый Гриня

    23.10.10, 07:43

      33.10.10, 11:12

        43.10.10, 14:16

        Дивно, але на жаль, крім цього сайту Гугл більше нічого не знайшов. Чи він працює на кацапів?
        Буду думати, що ця фраза є на французькій

          анонім

          53.10.10, 22:19

          Чи то хлопців мало народжується.....чи то забувають батьки шаблі передавати....чи то вивітрилася та жага до свободи...................................... ....

            63.10.10, 23:50

            І справді, де Боплан якраз писав про Україну. Він служив Польщі, переважно на етнічній українській территорії. Він перший розповів західним європейцям про Україну.
            В нього ціла робота, називається "Опис України" (ориг. Description d'Ukraine).
            Тому можливо, що він міг написати таку фразу, скоріш за все, це правда.

              77.10.10, 11:35

              Русы при наречении сына ложили рядом с ним меч и говорили: "Я ничего не оставлю тебе на этом свете, кроме того, что ты добудешь этим мечом"