хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

коррупция

Запомни на всю жизнь, если кто-то в коррумпированной стране стремительно делает карьеру, значит, он не представляет угрозу для этой коррупции.
/какой-то американец/
22

Коментарі

Гість: Nikolasfox

124.12.09, 21:25

Да все правильно но правила системы делают свое

    224.12.09, 22:13

    коррупция в Укранине да що вы говорите

      324.12.09, 22:19Відповідь на 2 від cent19

      а кто говорит про Украину?

        Гість: Tery Presly

        424.12.09, 23:02

        Згодна, сумніваюся що в 23 можна чесно обіймати посаду директора, а мені знайомі такі особистості і причина тому, країна в якій ми живемо і працюємо

          525.12.09, 00:08Відповідь на 4 від Гість: Tery Presly

          а ведь хочется верить в лучшее Надеяться, что всё изменится. Ради этого даже на выборы многие ходят

            Гість: Tery Presly

            625.12.09, 22:57Відповідь на 5 від НеГерой

            твій статус не дуже відповідає тому, що тобі хочеться вірити в краще.
            Досить цікава ти особа, так часто суперечиш сам собі

            Не бачу сенсу у виборах коли немає вибору! Тому ходжу без НаДіЇ (((

              726.12.09, 01:00Відповідь на 6 від Гість: Tery Presly

              на самом деле своё мнение у меня, конечно же, есть.
              А если я противоречу сам себе, то это обычно в случае, если я хочу продолжить беседу. Отстаивая идею, с которой я несогласен, я тоже улучшаю свой талант болтуна (или оратора). Но мне не кажется, что я прямо очень часто противоречу сам себе. Кстати, в 5 комментарии не написано, что я так думаю
              На выборы я пойду. И собираюсь сделать свой выбор осознанно. Пока еще я не до конца определился, но слежу за предвыборной компанией.
              Если ты не видишь выбора, то скажи мне, чем плохи кандидаты Гриценко и Тигипко?

                Гість: Tery Presly

                826.12.09, 14:53Відповідь на 7 від НеГерой

                на самом деле своё мнение у меня, конечно же, есть.
                я ніби не писала, що маю щодо цього якісь сумніви.
                А если я противоречу сам себе, то это обычно в случае, если я хочу продолжить беседу. Отстаивая идею, с которой я несогласен, я тоже улучшаю свой талант болтуна (или оратора). Но мне не кажется, что я прямо очень часто противоречу сам себе. ні, не часто. А щодо талантів, то їх обов*язково потрібно розкритати
                Если ты не видишь выбора, то скажи мне, чем плохи кандидаты Гриценко и Тигипко?не люблю тему політики, вона часто призводить до негативного настрою людей один проти одного. Я не цікавлюся кандидатами. Не знаю як там Гриценко, але біографія Тигипка досить підозріла.

                  926.12.09, 18:06Відповідь на 8 від Гість: Tery Presly

                  не люблю тему політики...
                  Я не цікавлюся кандидатами.
                  вот поэтому ты и не видишь выбора если вопросом не интересоваться, то и выбор рассмотреть нелегко.

                    Гість: Tery Presly

                    1026.12.09, 20:26Відповідь на 9 від НеГерой

                    ти правий.
                    Просто жоден з кандидатів не зацікавив мене на стільки, щоб виникло бажання почитати його програму, не кажучи про те, щоб віддати за нього голос. Говорити заучений текст може кожен другий. Мені набридло їх кліше от і все.