хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Про совокупления в начале мая


                                                       Лучше три раза на сутки вспотеть, 
чем один раз инеем покрыть(с)я.

__________________________________________
ВСЁpoka bye
20

Коментарі

анонім

11.05.19, 11:57

    21.05.19, 12:05

    Крутяк

      31.05.19, 12:17Відповідь на 2 від Адель*

      Крутяк
      Хоч і спітнілий?

        41.05.19, 12:21

          Гість: Valaam1979

          51.05.19, 12:23

          Колгосп на початку травня це я так розумію першотравнева демонстрація, або першотравневий суботник, як по мені ні перше ні друге для мене не зрозумілі й коли був союз, а зараз тим паче. Щож до потіння на власному тілі я згоден потіти в дні першотравневих свят лише на власній ділянці незасадженного городу, Але іноді погода вносить корективи. Й таким чином щоб інеєм не покритися від дощу що йде за вікном дому, вимушений покриваючись холодним потом від своїх думок за майбутнє своєї держави й нашого суспільства стукати по клавіатурі в пошуках фейсбучної істини.

            61.05.19, 12:29Відповідь на 5 від Гість: Valaam1979

            Колгосп на початку травня це я так розумію першотравнева демонстрація, або першотравневий суботник, як по мені ні перше ні друге для мене не зрозумілі й коли був союз, а зараз тим паче. Щож до потіння на власному тілі я згоден потіти в дні першотравневих свят лише на власній ділянці незасадженного городу, Але іноді погода вносить корективи. Й таким чином щоб інеєм не покритися від дощу що йде за вікном дому, вимушений покриваючись холодним потом від своїх думок за майбутнє своєї держави й нашого суспільства стукати по клавіатурі в пошуках фейсбучної істини.
            Valaam1979 над клавіатурою чахне.

              71.05.19, 12:29Відповідь на 3 від Сyрi

              КрутякХоч і спітнілий?То такое, втарастепеннае

                81.05.19, 12:32Відповідь на 6 від Сyрi

                Колгосп на початку травня це я так розумію першотравнева демонстрація, або першотравневий суботник, як по мені ні перше ні друге для мене не зрозумілі й коли був союз, а зараз тим паче. Щож до потіння на власному тілі я згоден потіти в дні першотравневих свят лише на власній ділянці незасадженного городу, Але іноді погода вносить корективи. Й таким чином щоб інеєм не покритися від дощу що йде за вікном дому, вимушений покриваючись холодним потом від своїх думок за майбутнє своєї держави й нашого суспільства стукати по клавіатурі в пошуках фейсбучної істини.Valaam1979 над клавіатурою чахне.Филосаф ахародний

                  91.05.19, 12:35Відповідь на 7 від Адель*

                  КрутякХоч і спітнілий?То такое, втарастепеннае
                  Моя теж ніколи не сказала що від мене потом тхне, ну хіба що про ноги, як полінуюсь Теймуркою помазюкавать.
                  Ато тут "панянки" фукають.

                    101.05.19, 12:36Відповідь на 8 від Адель*

                    Колгосп на початку травня це я так розумію першотравнева демонстрація, або першотравневий суботник, як по мені ні перше ні друге для мене не зрозумілі й коли був союз, а зараз тим паче. Щож до потіння на власному тілі я згоден потіти в дні першотравневих свят лише на власній ділянці незасадженного городу, Але іноді погода вносить корективи. Й таким чином щоб інеєм не покритися від дощу що йде завікном дому, вимушений покриваючись холодним потом від своїх думок за майбутнє своєї держави й нашого суспільства стукати по клавіатурі в пошуках фейсбучної істини.Valaam1979 над клавіатурою чахне.Филосаф ахародний
                    Во, пара картошку закопати.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна