хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Мовчання-золото

Якщо вам немає чого сказати,краще промовчіть.
12

Коментарі

11.03.16, 12:13

    21.03.16, 12:16

    О! пойду поем)

      31.03.16, 12:31Відповідь на 1 від Pandem

      Тут багато хто в коментарях ставить купу смайлів лише для того,щоб відмітитися і щоб не образити людину,яка прислала свою замітку,часто навіть не розуміючи,про що в ній ідеться.І багатьом користувачам це подобається,краще якийсь тупий смайлик,аніж взагалі нічого...І що з того за радість?І в реальному житті те ж саме.Я ніколи не розуміла людей,які ляпають щось,аби тільки когось не образити чи здаватися мудрішими,ніж є насправді,часто розбіжне і протилежне з тим,що вони насправді думають чи відчувають.Це якось огидно і з такими людьми взагалі немає ніякого бажання спілкуватися.

        41.03.16, 12:33Відповідь на 2 від Taly

        О! пойду поем)Приятного аппетита

          51.03.16, 12:35Відповідь на 3 від Voloszka

          Тут багато хто в коментарях ставить купу смайлів лише для того,щоб відмітитися і щоб не образити людину,яка прислала свою замітку,часто навіть не розуміючи,про що в ній ідеться.І багатьом користувачам це подобається,краще якийсь тупий смайлик,аніж взагалі нічого...І що з того за радість?І в реальному житті те ж саме.Я ніколи не розуміла людей,які ляпають щось,аби тільки когось не образити чи здаватися мудрішими,ніж є насправді,часто розбіжне і протилежне з тим,що вони насправді думають чи відчувають.Це якось огидно і з такими людьми взагалі немає ніякого бажання спілкуватися.не обижайтесь)
          это я попытался показать, как именно я молчу, когда нечего сказать)

            61.03.16, 12:36

            Якщо в когось немає до себе справи,то мені їх щиро шкода і то їхня проблема,яку частіше за все вони не визнають

              71.03.16, 12:36Відповідь на 4 від Voloszka

              О! пойду поем)Приятного аппетитану а чё, рот будет зря простаивать)

                81.03.16, 12:38Відповідь на 5 від Pandem

                Да я и не думала обижаться,просто люблю пофилософствовать

                  91.03.16, 12:39Відповідь на 7 від Taly

                  О! пойду поем)Приятного аппетитану а чё, рот будет зря простаивать)Иногда лучше жевать,чем нести какую-то ерунду

                    101.03.16, 12:44Відповідь на 7 від Taly

                    О! пойду поем)Приятного аппетитану а чё, рот будет зря простаивать)а эти... как их... мозги, о!
                    будут просто лежать?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна