хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

о любви

Умереть за любовь не сложно. Сложно найти любовь, за которую стоит умереть. (Ф.Бегбедер)
11

Коментарі

Гість: Fragile

124.01.16, 18:27

Это уж точно.

    Гість: _Kasandra_

    225.01.16, 10:28Відповідь на 1 від Гість: Fragile

      Гість: _Kasandra_

      325.01.16, 10:31Відповідь на 1 від Гість: Fragile

      навіщо тоді шукати любов, якщо за неї помирати? у чому сенс? Я завжди думала та хтіла любов для того, щоби жити

        425.01.16, 10:46Відповідь на 3 від Гість: _Kasandra_

        навіщо тоді шукати любов, якщо за неї помирати? у чому сенс? Я завжди думала та хтіла любов для того, щоби житиТак никто не против. Живите! Любите, и любите так, чтобы за любовь и жизнь отдать не жалко было.

          Гість: Fragile

          525.01.16, 11:43Відповідь на 4 від ПИТОН1125

            Гість: Fragile

            625.01.16, 11:44Відповідь на 3 від Гість: _Kasandra_

            Я мала на увазі те, що в ком.4

              Гість: _Kasandra_

              727.01.16, 08:39Відповідь на 6 від Гість: Fragile

              Я мала на увазі те, що в ком.4Знаєш, подібних "учителів" серед нас дуже багато. Мене більше цікавить особистий досвід та вчинки. Якщо людина щось розказує, то тоді вже підкріпи це своїм особистим досвідом.
              У тебе, наприклад, є така любов? Тільки не треба говорити, що "колись була" чи щось на кшалт того, бо любов - це вічне, якщо вона є, то є і лишається такою завжди, і назавжди.

                Гість: Fragile

                827.01.16, 11:32Відповідь на 7 від Гість: _Kasandra_

                Пчёлка, ты моя хорошая, есть и будет, это любовь к моему ребёнку.)

                  Гість: _Kasandra_

                  929.01.16, 08:28Відповідь на 8 від Гість: Fragile

                  Пчёлка, ты моя хорошая, есть и будет, это любовь к моему ребёнку.)Це зрозуміло, закономірно і не обговорюється . Якби лише тільки така батьківська любов не зашкодила дитині в майбутньому самостійному житті. Мені відомі життеві випадки серед моїх знайомих, коли це дуже зашкодило . Наші дітки теж мають право на особисте життя.
                  Ти ж не збираєшся все життя опікувати свою дитину та лишати її особистого життя та вибору? Якщо так, то ти розумієш, що в майбутньому у дітей буде своя сім*я... На привеликий жаль, і тобі це маю надію відомо, що іноді так звана мамина любов до дитини є причиною розладу та розпаду особистої сім*ї у дитини. Також, діти повторюють життя своїх батьків. Отже, дитина повина кожен день бачити любов між татом та мамою - це найважливіше всього.

                    Гість: _Kasandra_

                    1029.01.16, 08:33Відповідь на 9 від Гість: _Kasandra_

                    більше того - це заполука майбутнього щасливого життя твоєї дитини, так званий фундамет крепкої сім*ї. Так що любити треба, але не треба забувати про особистість та особисте життя, яке так чи інакше, є прикладом наслідування і підсвідомо.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна